Kazaky jeb puiši uz papēžiem uzstāsies Rīgā

Komentāri

Dziedošais puišu deju trio Kazaky jeb “puiši uz papēžiem” (Boys on Heels), kā Ukrainas grupu nodēvējis laikraksts The New York Times, savā pagaidām īsajā pastāvēšanas laikā jau sadarbojušies ar popmūzikas karalieni Madonna un citiem grandiem. 17. aprīlī Kazaky ar audiovizuālu dziesmu un deju šovu uzstāsies Sapņu fabrikā, informē Aivars Līpenītis.

Trio, kura izcelsme meklējama Armēnijā, Ukrainā un Itālijā, pēdējie pāris gadi saistās ar galvu reibinošiem panākumiem un popularitāti. Sadarbība ar vairākiem popmūzikas grandiem, tajā skaitā kopīgas uzstāšanās un dalība Madonna mūzikas video Girl Gone Wild, jūsmīgas publikācijas par Kazaky tādos izdevumos kā GQ, Billboard, DNA Magazine, Attitude, L’Officiel, Los Angeles Times, The New York Times un citos, kā arī atzinība no ietekmīgiem modes māksliniekiem, piemēram, Stefano Gabbana, Prabal Gurung u.c., kuru skatēs piedalījusies Kazaky, ir daļa no panākumu uzskaitījuma. Kazaky pērn uzsākuši pasaules turneju The Pulse Tour, kuras laikā aprīlī viesosies Latvijā.

Kā vēsta A. Līpenītis, koncertā Rīgā Kazaky izpildīs savus populārākos hitus no trīs albumiem un jaunus skaņdarbus, kur mūzika un viņu balsis burtiski savīsies ar viņu trenētajiem augumiem, apmeklētājiem dāvājot apbrīnojamu un kārdinošu uzstāšanos ar ekstravagantiem tērpiem un lokanām kustībām, papildinātām ar video projekcijām un gaismu šovu. Šovā ieeja no 18 gadu vecuma, un gan pirms, gan pēc Kazaky uzstāšanās nakts programmu papildinās virkne citu priekšnesumu un notikumu.

Uz koncertšovu Sapņu fabrikā pieejamas stāvvietas un sēdvietas pie galdiņiem balkonos. Biļešu cena sākot ar 18 eiro, un tās pieejamas Biļešu paradīzes kasēs.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl