Nelaiķes Žannas Friskes tēvs draud nogalināt viņas vīru

Komentāri
Nelaiķes Žannas Friskes tēvs draud nogalināt viņas vīru
Foto: Scanpix

Jūnija vidū vien 40 gadu vecumā mūžībā aizgāja populārā krievu dziedātāja Žanna Friske. Lai arī kopš skumjā notikuma pagājuši jau četri mēneši, intrigas ap viņas nāvi nebeidzas.

Sākušies pamatīgi ķīviņi starp Žannas Friskes vecākiem un viņas vīru Dmitriju Šepeļevu. Strīda iemesls ir gaužām paredzams – miljonus vērtais mantojums, kā arī dziedātājas dēla Platona aizbildniecība.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dziedātājas tēvs Vladimirs Friske izteicis nāves draudus Šepeļevam, kurš it kā viņam neļaujot tikties ar mazdēlu.

Tikmēr Žannas māsa Natālija intervijā presei stāsta, cik briesmīgs vīrs Šepeļevs bijis, kurš regulāri atļāvies uz sievu kliegt. ”Pirmoreiz to, kā viņš kliedz uz Žannu, izdzirdēju Jūrmalā,” stāsta Natālija. ”Tu esi briesmīga! Tu nevienam, izņemot mani, neesi vajadzīga! Bez manis tu vispār nomirtu! – viņš uz viņu kliedza. Es prasīju Žannai, vai tas notiek bieži, bet viņa man meloja: varbūt es kaut ko ne tā pateicu. Izvedu viņu no pacietības.”

Līdz Žannas nāvei Platons lielākoties dzīvojis pie dziedātājas ģimenes – vecākiem un māsas. Nu dēls atdots tēvam. ”Tagad viņš [Žannas vīrs] mani nelaiž pie puisēna. ”Viņš apgalvo, ka man tāpat viņš nerūpot, un es to daru tikai PR dēļ. Es domāju, ka viņš baidās, ka Platons mani pieņems Žannas vietā. Es viņai esmu ļoti līdzīga.”

Tikmēr Krievijas Palīdzības fonds lūdzis Žannas Friskes ģimeni un vīru atskaitīties par iztērētajiem 20 miljoniem rubļu, kas tika ziedoti īpašā labdarības akcijā dziedātājas ārstēšanai.

FOTO

Lasi vēl