Īsi pirms pusnakts pasaulē nācis Lemberga dēls

3 komentāri
Īsi pirms pusnakts pasaulē nācis Lemberga dēls
Foto: F64

Trešdien, 10. februārī, pasaulē nācis Ventspils mēra Aivara Lemberga (62) un viņa sievas Kristīnes Krasovskas (37) dēls. Zināms, ka puisēnam dots vārds Artūrs. 

Tā kā puisītis pasaulē nācis plkst. 23.20, vārds Artūrs viņam vairāk nekā piestāvošs. ”Mīl nakti vairāk nekā dienu, un tas latvietim ir neraksturīgi,” vārda Artūrs nozīmi skaidrojis Gunnars Treimanis. ”Talantīga intuīcija Artūru vada brīnumainu ceļu. Pēc neveiksmēm nāk pēkšņi, negaidīti panākumi. Savu ego viņš prot aizsegt ar sapņaina ideālista masku. Talantīgs sava amata pratējs,” vēsta šī personvārda skaidrojums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Artūrs ir pāra pirmdzimtais.

Lembergs un Krasovska gredzenus mija pērnā gada 27. novembrī Ventspilī.

No iepriekšējām attiecībām Kristīne audzina nepilngadīgu dēlu Martinu Kristoferu. Savukārt Lembergam ir divas jau pieaugušas atvases – meita Līga un dēls Anrijs.

Foto: Aivars un Kristīne darbos un atpūtā

TOP komentāri

 • dz.
  +1 +1 0

  dz.

  Daudz laimes,milestibas,izturibas,veselibas vecakiem un lai Arturs aug liels un vesels!
 • Dzenis
 • dzimta
  0 0 0

  dzimta

  .....tikai lemberga, kungs, lai neaizmirst pastāstīt savām atvasēm, ka daudzas ģimeņu meitenes, ir iemetis, pilsētas prostitūcijā, no kā ņem naudiņu, legalizētajos prostitūcijas namos, noziedznieks, pret visu latviešu tautas dzimtu, dzimtenes māte un tēvzeme tev to nepiedos........

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl