Modes imperators Džordžo Armāni svin apaļu darba jubileju

Komentāri
Modes imperators Džordžo Armāni svin apaļu darba jubileju
Foto: EPA/ LETA

Pasaulslavenais itāliešu modes mākslinieks Džordžo Armāni modes biznesā aizvadījis jau 40 gadus. Par godu apaļajai jubilejai Milānā atklāts dizaineram veltīts muzejs, bet pats modes mākslinieks sarīkojis modes skati, kurā parādīja labāko no sava veikuma.

80 gadus vecais dizainers, kurš pazīstams ar elegantajām tērpu kolekcijām, savas modes impērijas galvenajā mītnē Milānā jubileju svinēja kopā ar tādām zvaigznēm kā Leonardo di Kaprio, Keitu Blanšetu, Hilariju Svanku un Tīnu Tērneri. Viņi apmeklēja arī Armāni darba četrdesmitgadei veltīto modes skati.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mākslinieks, kurš nereti tiek dēvēts arī par karali Džordžo, karjeru sāka kā skatlogu noformētājs. Viņš skaidro, ka karjerā bijuši daudz dažādi interesanti notikumi, brīži. Viens no emocionālākajiem bijis, kad mākslinieka attēls bija nodrukāts uz prestižā žurnāla Times vāka, atzina Armāni. 1982. gadā modes mākslinieks kļuva par pirmo dizaineri, kurš attēlots uz prestižā žurnāla vāka kopš 1940. gadiem, kad šis gods tika uzticēts Kristianam Dioram.

Lasi vēl