Miris Static-X solists Veiks Statiks

Komentāri
Miris Static-X solists Veiks Statiks
Foto: The Dro, Flickr.com

1. novembrī, trīs dienas pirms 49 gadu dzimšanas dienas, mūžībā aizgājis Kalifornijas metāla grupas Static-X līderis un vokālists Veins Statiks, īstajā vārdā Veins Ričards Velss, raksta ārvalstu mediji.

Pagaidām nav zināms Statika nāves iemesls. Kā ziņo ārvalstu mediji, iepriekš mūziķa veselības problēmu dēļ nācās pārtraukt viņa soloalbuma koncerttūri.

Mičiganā dzimušais dziedātājs profesionāla mūziķa karjeru uzsāka, nodibinot grupu Deep Blue Dream. 1984. gadā viņš izveidoja grupu Static-X, kas pēdējos gados darbojās ar pārtraukumiem līdz pavisam beidza pastāvēt pagājušā gada vasarā. Grupa izdevusi sešus studijas albumus. 2011. gadā Statiks izdeva soloalbuma Pighammer, kam sekoja koncertturneja, ko nācās pārtraukt. Mūziķis tuvāko mēnešu laikā bija plānojis doties koncerttūrē kopā ar grupām Drowning Pool un Powerman 5000.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl