Miks Dukurs pie pirmā tetovējuma ticis vēl nepilngadīgs

Komentāri

Mūziķa Mika Dukura ķermeni nu jau rotā vairāki simboli, bet starp visiem sekundes laikā atrod savu pirmo tetovējumu, pie kura ticis 16 gadu vecumā.

”Tikko atnācu dzīvot uz Rīgu, sāku spēlēt rokgrupā Pent-in Dreams un loģiski, ka vajadzēja kaut ko sev uz miesas uzlikt,” atceras M. Dukurs. ”Tematiski tas arī ir mikrofons, nekas baigi oriģināls. Tu dziedi, tātad vienam mikrofonam kaut kur jābūt,” smej mūziķis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja mikrofona tetovējums kļuvis teju par mūziķu firmas zīmi, tad gluži loģiski izskaidrojams hokejista Kaspara Daugaviņa tetovējums – Latvijas izlases uzbrucēja muguru rotā Latvijas ģerbonis un krustotas hokeja nūjas.

”Tas laikam bija sapnis no 15 gadu vecuma. Ļoti mīlēju hokeju, ļoti mīlēju spēlēt Latvijas izlasē, kad tiku,” saka K. Daugaviņš. Viens no Latvijas zināmākajiem tetovētājiem Vadims Carenko K. Daugaviņa ķermeņa zīmējumu vērtē atzinīgi, īpaši uzteicis vienmēr aktuālos nacionālos simbolus.

Viens no lielākajiem tetovētāja izaicinājumiem esot cilvēka seju attēlošana. Piemēram, aktiera Silvestra Stallones ķermeni klāj viņa trešās sievas portrets, bet Valda Zatlera dēls Kārlis uz rokas uztetovējis eksprezidenta ģīmetni.

M. Dukurs vienu no tetovējumiem veltījis saviem vecākiem. ”Mammai ļoti patīk orhidejas, tāpēc ir orhidejas zieds,” atklāj mūziķis. Viņam neeksistē tetovējumu tabu, bet galvenais, lai katram no tiem būtu sava īpašā nozīme. ”Viņi paliek tomēr uz visu mūžu. Manuprāt, ir ļoti svarīgi, kad tu vecumdienās apsēdies šūpuļkrēslā un paskaties uz sevi, tev viņi atsauc atmiņā noteiktus dzīves periodus vai foršus brīžus,” saka M. Dukurs.

Vairāk skaties video!

Lasi vēl