Komentāri
Mihelsonu laulība šķirta oficiāli, Santa maina uzvārdu
Foto: LETA

Grupas Prāta vētra mūziķa Māra Mihelsona (39) un stilistes Santas B. Mihelsones laulība 9. aprīlī šķirta oficiāli. Santa atgriezusies savā meitas uzvārdā un turpmāk dēvējama par Santu Bindemani, raksta žurnāls Kas Jauns.

Māris Mihelsons un Santa Bindemane iepazinās pirms desmit gadiem un laulībā nodzīvoja trīs gadus. Šajā savienībā dzimuši divi bērni – meita Maija (7) un dēls Andrejs (4). Lai arī šķiršanos Santa apstiprināja jau gada sākumā, tas raisījis neizpratni tuvāko cilvēku starpā. Daudziem draugiem un paziņām vēl aizvien ir domas, ka Santa un Māris tomēr salabs un paliks kopā. Līdzīgi viņiem bijis pirms sešiem gadiem, kad pāris pašķīrās, bet vēlāk saprata, ka tomēr nespēj dzīvot viens bez otra, raksta žurnāls Kas Jauns.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai arī laulības saites abus vairs nevieno, Santa un Māris labprāt iziet kopā sabiedrībā. Nesen kopā ar bērniem kā ģimene piedalījās maratonā.

Arī pats šķiršanās process nav atstājis negatīvās sekas, jo īpašumus nedalot. ”Nekāda mantas dalīšana nenotika,” sarunā ar žurnālu Kas Jauns atklāja Santa, norādot, ka arī bērni pieņēmuši vecāku lēmumu dzīvot šķirti un cik vien vēlas, var būt kopā gan ar mammu, gan tēti.

Santas vasaras plānos ir apmeklēt festivālu Positivus, kur savulaik kopā ar Māri svinēja kāzas. ”Tur būšu noteikti. Par pārējiem festivāliem – tas jau redzēs,” saka Santa, akcentējot, ka šovasar daudz laika pavadīs kopā ar ģimeni. ”Darbs man būs otrajā vietā,” viņa norāda.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl