Merilinas Monro piemiņlietu kolekcija sniedz intīmu ieskatu zvaigznes personībā

Komentāri
Merilinas Monro piemiņlietu kolekcija sniedz intīmu ieskatu zvaigznes personībā
Foto: Scanpix

Amerikāņu aktrises un  modeles Merilinas Monro (1926-1962) faniem ir iemesls sākt atlikt naudu viņas piemiņlietu iegādei. Kļuvis zināms, ka novembrī izsolē nonāks līdz šim lielākā slavenās aktrises un dziedātājas piemiņlietu kolekcija, tai skaitā tērpi no filmām, kas padarīja viņu slavenu visā pasaulē.

Līdz šim lielāko Merilinas Monro piemiņlietu kolekciju izveidojis viens no viņas kaislīgākajiem faniem, Lielbritānijā dzīvojošais Deivids Geinsboro Robertss. Tās kopējā vērtība tiek lēsta vismaz 3 miljonu dolāru vērtībā. Līdzās vairākiem tērpiem un citiem apģērba gabaliem kolekcijā ir arī plakāti, juvelierizstrādājumi, kā arī tādas vienības kā zāļu receptes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izsoļu nama pārstāvis stāsta, ka kolekcija sniedz ļoti intīmu ieskatu Monro personībā. Taču viennozīmīgi pati interesantākā piemiņlieta ir viņas kleita no filmas Some Like It Hot, kurā viņa dzied, sēžot uz klavierēm. Plānots, ka tā tiks pārdota par 200 līdz 400 tūkstošiem dolāru.

Merilina Monro, kurai šī gada jūnijā būtu palikuši 90 gadi, ir viena no vispieprasītākajām slavenībām kolekcionāru vidū. Jau pirms pieciem gadiem kāda viņas kleita tika pārdota par 5,5 miljoniem dolāru.

Nākamā Monro piemiņlietu izsole notiks Losandželosā 19. novembrī.

Foto

Lasi vēl