Masaļska sieva ir aizrautīga hokeja fane

Komentāri

Latvijas hokeja izlases vārtsarga Edgara Masaļska dzīvesbiedre Ieva atzīst, ka līdz kāzām nemaz neesot interesējusies par hokeju, taču tagad tas jau ir dzīvesveids.

Ievai Masaļskai ikdiena paiet Ikšķiles sporta klubā, kur viņa strādā par administratori. Lai svaru zāles apmeklētāji nekavētu hokeja spēles vai paši savus treniņus, viņiem ir iespēja to apvienot un spēles skatīties uz vietas.

”Šis ir jau divpadsmitais trīspadsmitais gads, kad Edgars brauc uz pasaules čempionātu, līdz ar to ir mazlietiņ pierasta situācija, ka katru pavasari ir hokejs, un ir jāseko līdzi. Vienmēr arī morāli gatavojamies. Dažādos veidos mēģinu atbalstīt vīru. Vienmēr arī mājās skatos visas spēles, līdz ar to tā ļoti pozitīvi,” saka Masaļska sieva.

Ieva atklāj, ka arī abu dēliņš trenējas hokejā. ”Tas nozīmē, ka trīs reizes nedēļā mēs braucam uz hokeja treniņiem. Tētis spēlē hokeju, patstāvīgi ir jāiet uz spēlēm. Visa dzīve mums ar to ir ļoti cieši saistīta,” stāsta Ieva Masaļska.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl