2 komentāri
Mārtiņdienā publicēti ekskluzīvi amatieru uzņemti Mārtiņa Freimaņa foto
Foto: Aizputes novada Tūrisma informācijas un Mūžizglītības centrs

Otrdien Freimaņa Mārtiņdienā Aizputē tika atklātas divas izstādes. Vienā no tām pie Freimaņa daiļrades cienītājiem nonākušas fotogrāfijas, kurās savulaik populāro mūziķi iemūžinājuši viņa draugi un paziņas.

Aizputes novada Tūrisma informācijas un Mūžizglītības centrā tika atklāta fotoizstāde Mārtiņš Freimanis amatieru foto redzējumā. Fotogrāfijas izstādei iesūtījuši gan Freimaņa draugi un klasesbiedri, gan kolēģi, gan viņa talanta cienītāji, un izstāde būs apskatāma līdz pat 10. decembrim. Fotogrāfijas apkopotas ceļojošā izstādē, tādēļ aicinām kultūras iestādes laikus pieteikties pa e-pastu: turisms@aizpute.lv, ja vēlaties izstādi izrādīt arī savā pilsētā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr Aizputes bērnu mākslas skolā Mārtiņa Freimaņa dziesmas attēlojums tēlniecībā, kurā tika aicināti piedalīties profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās izglītības Mākslas skolu audzēkņi.

FOTO

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl