Komentāri
Mārtiņa Freimaņa fanus aicina piedalīties fotoizstādes veidošanā
Publicitātes foto

Ikviens, kurš savulaik iemūžinājis dziedātāju un dzejnieku Mārtiņu Freimani fotogrāfijās, aicināts tās iesūtīt nodibinājumam Mārtiņa Freimaņa fonds un piedalīties kopīgas fotogrāfiju izstādes veidošanā.

Nodibinājums Mārtiņa Freimaņa fonds mūziķa Mārtiņa Freimaņa fotogrāfijas līdz 31. augustam priecāsies saņemt e-pastā info@mff.lv. Tās jāpapildina ar informāciju par fotoattēla uzņemšanas gadu un vietu, autora vārdu un kontaktinformāciju, kā arī nelielu aprakstu un vai ar fotogrāfiju saistīts personisks vēstījums. Fonds kopā ar biedrību Serde izvēlēsies veiksmīgākās fotogrāfijas, kuras sadarbībā ar Aizputes novada Tūrisma informācijas centru tiks noformētas ceļojošā izstādē. Izstādes atklāšana plānota Freimaņa Mārtiņdienas svinību laikā Aizputes novada Tūrisma informācijas centrā.

Mārtiņa Freimaņa fonds darbību uzsāka 2011. gada 3. martā. Tiek rīkoti piemiņas koncerti, fonda pārstāvji viesojušies bērnu namos, palīdzējuši dzīvniekiem patversmēs, atbalstījuši jaunos mūziķus un īpaši lielu atbalstu devuši biedrības Dižvanagi ģimenēm, kurās aug bērni ar invaliditāti. Ar vērienīgu koncertu Aizputes sporta hallē tika svinēta Mārtiņdiena, kas Mārtiņam bijusi svarīgāka par dzimšanas dienām. Četru fonda darbības gadu laikā izdots CD un DVD+BlyRay Dzīve kā košums, dzejas izlase Cilvēks parastais un viņa dienasgrāmata, kā arī A. Krieva dokumentālā filma Freimis. Mārtiņš Freimanis. Vairāk informācijas: mff.lv/donate/projects

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl