Martas Asinis Sestais albums izdots CD

Komentāri

11. decembrī klubā Nabaklab tiks prezentēts grupas Martas Asinis albums Sestais albums, kas, papildināts ar līdz šim neizdotu kompozīciju, nu iznācis arī taustāmā – CD formātā.

Grupa Martas Asinis dibināta 2009. gadā. Līdz šim grupa izdevusi piecus albumus, un kopš šā gada septembra klausītājiem elektroniski ir pieejams Sestais albums. Grupa to dēvē par soli tuvāku patiesībai, un tas ir veltīts neatkarīgajai deju mūzikai.

Sestais albums ir guvis dažādas kritiķu atsauksmes, žurnāls Veto to sauc par ballīšu mūziku, kurā ”latviešu valoda traucē grupai kļūt pazīstamai ārzemēs”, Gundars Račs albumu dēvē par ”dienas lielo atklājumu”, savukārt mūzikas žurnālistu Uldi Rudaku albums nesajūsmina tik ļoti kā iepriekšējie.

Albuma prezentācijas koncerts notiks ceturtdien, 11. decembrī, klubā Nabaklab. Apmeklētājiem būs iespēja iegādāties grupas jaunāko ierakstu CD formātā, kurā ir iekļauta līdz šim neizdota papildu dziesma Ir Jāzaudē. Albums būs pieejams arī lielākajos mūzikas veikalos un Nabaklab.

Albumu piedāvā NABAMUSIC.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl