Marta Ritova dzimšanas dienā dāvā dziesmu un bezmaksas koncertu

Komentāri

Dziedātāja Marta Ritova 23 gadu dzimšanas dienā klausītājus iepriecina ar jaunu dziesmu Es Tevi aizvedīšu ar Litas Norenbergas dzeju un bezmaksas koncertu.

Marta Ritova koncertā, kas notiks plkst. 20.00 klubā Happy Days & Nights, Martas iela 10, uz skatuves kāps arī čellistu Jāni Paulu, vēsta Mikrofona ieraksti.

”Kad izlasīju Litas dzejoli, uzreiz sapratu, ka šis ir īstais. Dziesma ir par mīlestību, par to, kura neizgaist, par to, kura var nebūt blakus, bet vienmēr būs sirdī, par patiesu mīlestību, kas šajā Ziemassvētku laikā vēl vairāk liek domāt par saviem mīļajiem un tuvajiem,” uzsver dziedātāja.

Pirms gada Marta Ritova dzimšanas dienu svinēja vērienīgā koncertā koncertzālē Palladium, bet šis gads bijis tik steidzīgs un notikumiem bagāts, ka šogad tik vērienīga uzstāšanās izpaliks.

”Šis gads ir bijis ļoti piepildīts, sākot jau ar kāzām un beidzot ar mācību sākšanu Tbilisi Valsts Konservatorijā. Muzikāli šis gads no manas puses bijis klusāks, tomēr visas iegūtās iemaņas noteikti tiks ieliktas nākamajā albumā, kura pirmizrādi, cerams, piedzīvosim 2015. gada 16. decembrī,” teic Marta Ritova.

Martas Ritovas jauno dziesmu Es Tevi aizvedīšu producējis Jānis Čubars.

Lasi vēl