Markus Riva atkal čupojas ar Krievijas šova finālistiem

Komentāri
Markus Riva atkal čupojas ar Krievijas šova finālistiem
Foto: F64

Mūziķis Markus Riva savā dzimšanas dienā gatavs dāvanas ne vien saņemt, bet arī dāvāt. 2. oktobrī mūziķim slavenību iecienītajā naktsklubā Studio 69 īpašā koncertā piebiedrosies šova Хочу к Меладзе superfinālisti Slava Basjuls un Grigorijs Jurčenko.

Tieši šādā boy band sastāvā pašmāju mūziķis Markus Riva līdz pat lielajam finālam bija vērojams šova Хочу к Меладзе norises laikā, kur viņam ar biedriem pietrūka tikai pavisam nedaudz, lai plūktu uzvaras laurus, un visi trīs pievienotos pazīstamajai grupai MBand. Šā gada oktobrī šis stāsts kļūs par vēl vienu vēsturisku notikumu bagātāks, jo nu gadu pēc šova beigām visi trīs mākslinieki tiksies Studio 69 koncertzālē Rīgā, lai atkārtoti pateiktos faniem par neizmērojamo atbalstu šovā, izpildot ikoniskākos priekšnesumus no kopīgajām uzstāšanās reizēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Neaizmirstamo notikumu papildinās arī iesildošie mākslinieki – DJ MAKREE un māsu duets Dvīnes.

Koncerta audiovizuālā programma ir īpaši šim notikumam sagatavota, tajā varēs dzirdēt gan jaunas, gan arī jau labi iepazītas Markus Rivas kompozīcijas. Sava daļa vietas ir atvēlēta arī dažādiem īpašiem pārsteigumiem, tādēļ jau tagad ir droši apgalvojams – koncerts būs vienreizējs notikums kā Markus Rivas faniem, tā arī Latvijas mūzikas ainā kopumā, sola koncerta rīkotāji.

Lasi vēl