Komentāri

Nesen TV dīva Maija Silova Simonas Kubasovas vadībā ļāvusies vienai no atklātākajām intervijām savas dzīves laikā. 

“Pirmo reizi atbildu uz īsajiem jautājumiem. Katru reizi esmu veiksmīgi izvairījusies, jo manā izpratnē tas ir trakāk, kā eksāmenā. Jo, iespējams, no a,b,c, variantiem izvēlēties vienu ir pārāk neraksturīgi man. Bet rudens ir pārmaiņu laiks,” uzskata Silova, kura intervijas laikā arī atzīstas, ka viņai nepatīk gatavot ēst. “Pie vīra man netikt!” – viņa nosmej.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Kā tu nokļuvi televīzijā?

Tas bija pirms 12 gadiem. 12. klasē. Sāku apmeklēt žurnālistikas kursus, tur mani pamanīja pasniedzēja un ieteica mani manai toreizējai producentei Elēnai Strahovai: ”Paskaties, varbūt tur kaut kas sanāk!” Labi! Mani pieņēma darbā, es sāku rakstīt aizkadra tekstus. Pēc kāda laika, jau pēc diviem mēnešiem, es jau sāku strādāt ar kameru un jau pirmā gada laikā man bija neskaitāmas intervijas. Man tas ļoti patika.

Kura ir spilgtākā ārzemju slavenība, ko esi satikusi?

Diezgan daudz. Monserata Kavaljē, Enrike Iglesias, Madonna, Uma Tūrmane, Als Pačīno, Sīls, Tonija Brekstone, Džo Kokers, Lara Fabiāna un daudzi citi. Ar vairākiem no viņiem esmu veidojusi arī sižetus vai intervējusi.

FOTO

Vai tev ir kāds mājdzīvnieks?

KĀDS mājdzīvnieks? Man ir trīs suņi un viens kaķis.

Tu esi Latvijas stila ikona un nekad neesi redzēta divos vienādos tērpos.

Kurš to teica?

Cik liels ir tavs skapis?

Man ir ārkārtīgi daudz tērpu, kurus es kolekcionēju. Tādu kolekciju nedrīkst vienkārši pamest novārtā, tādēļ es ar lielāko prieku izvēlos arī to apģērbus, kas man ir bijuši mugurā pirms vairākiem gadiem. Tā ir tāda ”vintāža”, klasika, kas nekad nemainīsies un kas vienmēr liks sievietei izskatīties eleganti, sievišķīgi, pārliecinātai par sevi, vismaz viņa tā domā, un tas jau ir būtiski.

Cik bieži dodies iepirkties un ko tev tas nozīmē?

(pauze). Man gribētos labi izskatīties, bet netērēt laiku iepirkumiem. Man nepatīk staigāt, meklēt, kombinēt. Man gribētos, lai viss būtu uzreiz. Tas aizņem ļoti daudz laika, bet mums visām patīk labi izskatīties, tāpēc to vajag darīt.

Kas ir tava stila ikona?

Manai mammai ir absolūta gaume. Atšķirībā no manis. Viņa gan lieliski kombinē krāsas, gan redz no malas, kas man piestāv un kas ne. Es ne vienmēr to varu pateikt. Viņa vienmēr ar kritisku aci māk novērtēt.

Vai tev patīk gatavot?

Ja es teiktu, ka man patīk gatavot, tas nebūtu īsti godīgi. Ja es pateikšu, ka man nepatīk, tad pie vīra man netikt. Atrodot tādu kompromisu, teikšu: Es pagaidām vēl nezinu, vai man patīk gatavot, jo es negatavoju tik labi, kā gribētos.

Kur tu parasti iepazīsties ar vīriešiem?

Parasti vīrieši iepazīstas ar mani.

Lasi vēl