Maija Silova atbild, cik jāpelna vīrietim, lai viņš varētu viņai tuvoties

2 komentāri

Mūziķa Andra Kiviča raidījumā Rampas Ugunis nesen viesojās TV dīva, modes eksperte un dzejniece Maija Silova. Kivičam no daiļās raidījumu vadītājas izdevās izvilināt atbildes pat uz jautājumiem, par kuriem Maija parasti klusē.

Ar čaļiem skatījāmies Dejo ar zvaigzni un domājām: redz, kā tā Silova… Interesanti! Viens man saka, – zini, man liekas, viņa ir tāda perfekcioniste, ka es nezinātu, kā viņai klāt pieiet. Vai esmu puķes pareizās uzdāvinājis, vai zupa nav par šķidru, kafija par remdenu…”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tās ir viņu domas. Tas nav, kā es sevi redzu.

Tāda sajūta rodas, tāpēc noformulēšu jautājumu pareizi: Tev nav sajūtas, ka vīrieši no tevis baidās?

(Nopūšas.) Baidās… Drīzāk ne katram vīrietim ir pieņemami kaut kādi morāles standarti. Es pat neskatos uz tiem cilvēkiem, kas baidās. Uzskatu, ka savā dzīvē esmu bijusi gana drosmīga. Jā, dažkārt ļipa dreb, bet tu vienalga ej un dari. Viss, kas ir bijis. Ir bijis tik ļoti bail, ka labāk būtu ar izpletni izlēkt, nevis kaut ko uzsākt. Tajā brīdī, kad esi to pārvarējis, tev atnāk desmitkārt vairāk spēka, enerģijas un pārliecības par sevi. Tā mēs savu skeletiņu un muskulīšus uzaudzējam ne tikai trenažieru zālē, bet arī ar dzīves situācijām. Ir īpaši cilvēki, īpaši vīrieši, kuri māk dibināt ģimenes, būt atbildīgi, būvēt attiecības ar sievietēm arī sākuma fāzē un tavā virzienā raidīt pareizos kodus un signālus. Tos nevar ne ar ko sajaukt. Pat ja pēc tam attiecības tālāk neizveidojas. Pārliecība nerodas ne no naudas, ne no statusa. Esmu savā dzīvē redzējusi ļoti daudz cilvēku, kurus, ja vērtētu mietpilsoniski: No kurienes rodas? Kāds vēl pateiktu: Ko viņš tādu ir paveicis? Bet viņš zina, kā būt vīrietim. Un te ir jautājums, vai satiec to cilvēku, kurš atskaņojas katrā tavā dvēseles stīgā, kad esi gatavs uz to, uz ko nebūtu gatavs ar citu cilvēku. Esi gatavs pārkāpt pāri savam egoismam, kam vēl… Man tas ir būtiski. Ja kādreiz es mulsu to atzīst, tad tagad es nebaidos teikt, ka tāda es esmu. Pieņemiet vai nē. Nu nevaru es pieņemt kaut kādas lietas.

Ko tieši tu nevari pieņemt?

Liekulību, dubulto morāli.

Ar tevi kopā vīrietis var skatīties futbolu un dzert alu?

Kāpēc lai viņš to nevarētu darīt? Ar nosacījumu, ka mēs pēc tam darām arī kaut ko citu. Arī manas intereses.

Klau, cik vīrietim ir jāpelna, lai viņš varētu fantazēt tuvoties Maijai Silovai?

Tu neesi klausījies manu iepriekšējo atbildi.

Nē, es klausījos, bet skaidrs, ka kaut kādu naudiņu jau vajag. Tev nav sajūta, lai viņš būtu absolūti un totāli nodrošināts? Vai viņam var būt tikai tik daudz naudas, lai jums pietiek?

Lūk, perfekts apzīmējums. Pirmkārt, lai pietiek.

Tev daudz vajag, lai pietiktu?

Kā kuru reizi. Tas nav atkarīgs no vīrieša, bet no maniem ienākumiem un no manas ģimenes. Nav tā, ka es skatos uz cilvēku un domāju: tā, man pietiks vai nepietiks? Nevēlos liekuļot, jo mums ir samērā godīga saruna – līdz galam jau cilvēks nekad neko nepasaka. Citādāk viņš ir muļķis vai viņam ir kāda mentālā nesaturēšana. Zini, man ir ļoti svarīgi, lai vīrietim būtu pašapziņa un finanses, ko viņš var ieguldīt savā ģimenē un ikdienā, viņš nestu ar pašcieņu. Reiz lielveikalā redzēju kādu ģimeni, visi saposti, tāda klasika, bet var redzēt, ka tur tiek skaitīts budžets. Tēvs saka, to drīkst un to nedrīkst. Tas viss tiek pasniegts ar stāju un cieņu. Tas man patīk. […] Man vispār nepatīk tādas sarunas par to, kurš cik pelna. Ir jau arī vīrieši, kuri labprātāk pavada brīvo laiku uz dīvāna, kamēr sieva vai meitene ļoti kārtīgi strādā, un pēc tam vēl apgalvo, ka viņi tiek izmantoti.

VIDEO

TOP komentāri

  • Laila
  • ...
    0 0 0

    ...

    nu ja ,,tikai reizēm dzīve izdara tāāadas korekcijas ,ka NAUDA PALIEK PĒDEJĀ VIETĀ ...un sakam meklēt cilvēkā vīrietī pavisam ko citu ...kaut ko smalku ,lai dvēseles vibrētu vienā toņkārtā

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl