Komentāri

Karsti šajās dienās gājis ne tikai Eiropas pludmalēs. Termometra stabiņš pakāpies arī pirmizrādē jaunākajai filmai par Maģisko Maiku. Filma ir par striptīzdejotāju pasauli.

Filmas Maģiskais Maiks XXL (Magic Mike XXL) scenārijs balstīts uz galvenās lomas atveidotāja, aktiera Čeninga Tatuma reālo dzīvi. Viņš savu karjeru sāka ar dejošanu; tur ieguva popularitāti, kādēļ pēc tam varēja filmēties arī uz lielajiem ekrāniem, gūstot lielu piekrišanu, un tagad ir viens no populārākajiem aktieriem pasaulē.

Filmā Čenings Tatums atveido Maiku, kurš jau pirms trim gadiem ir pielicis punktu savai veiksmīgajai striptīza dejotāja karjerai. Beidzot arī Maika bijušie kolēģi nolēmuši mainīt nodarbošanos, taču viņi vēlas aiziet ar satriecošu šovu, kurā uzaicina piedalīties arī leģendāro Maģisko Maiku. Pa ceļam uz pēdējās uzstāšanās vietu, piestājot pāris mazpilsētās, puiši atjauno senās draudzības saites, iegūst jaunus draugus un apgūst jaunas kustības, lai viņu uzstāšanās būtu sensacionāla un neaizmirstama.

Muzikālā komēdija Maģiskais Maiks XXL ir pirmās šī stāsta ekranizācijas turpinājums. Uz Latvijas kinoteātriem jaunākais šīs radošās komandas veikums ir gaidāms, sākot ar 24. jūliju.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl