Madara Grēgere iedziedājusi pavasarīgu balādi

Komentāri
Madara Grēgere iedziedājusi pavasarīgu balādi
Foto: F64

LNT muzikālajā šovā OKartes skatuve un Eirovīzijas nacionālajā atlasē iepazītā dziedātāja Madara Grēgere jeb Madry pavasari sagaidījusi ar jaunu dziesmu Man tevi vajag daudz. ”Es pamazām realizēju savus sapņus. Ierakstu jaunas dziesmas un gatavojos savam debijas albumam,” stāsta jaunā dziedātāja.

Dziedātājas līdz šim pazīstamākā dziesma ir Miljons domu nakts, kuru iepazina visi, kas sekoja viņas gaitām LNT muzikālajā šovā OKartes skatuve un mūzikla Dzimuši mūzikai iestudējumā. Tieši šī dziesma ir uzrunājusi daudzus jaunlaulātos, kuri dziesmu izvēlas savai kāzu ceremonijai. Par mīlestību ir arī dziedātājas jaunais stāsts Man tevi vajag daudz.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Ir klāt pavasaris, pasaule mostas no jauna, un atkal viss sāk skanēt savādāk un dīvaini smaržot, jo gaisā virmo mīlestības elpa. Šīs sajūtas ir iedvesmojušas arī mani, neapstāties savā radošajā darbībā un radīt jaunu dziesmu,” atklāj Madara.

Audio

Dziemas mūzikas autore ir pati Madara, bet dziesmas vārdu autori šoreiz ir divi – dzejnieki Aleksandrs Kaija un Gatis Zotovs. Ar abiem radoša sadarbība bijusi jau iepriekš. Dziesmu producējis Jānis Čubars, ar kuru sadarbībā aizsākās, strādājot pie dziesmas Karuselis, kas ierakstīta duetā ar novadnieku Robertu Pētersonu. Gada sākumā Madara ar dziesmu You and I cīnījās par iespēju pārstāvēt Latviju starptautiskajā Eirovīzijas konkursā.

Foto

Lasi vēl