LNT laika ziņu seja nodibina savu grupu

Komentāri

Par jaunumu uz pašmāju mūzikas skatuves parūpējies LNT laika ziņu vadītājs Kristaps Tālbergs, kurš kopā ar domubiedriem nodibinājis grupu Irving Ark. Mūziķi klausītāju vērtējumam nodod otro skaņdarbu Magnēts no tāda paša nosaukuma debijas EP, ko plānots izdot gada beigās.

Indie mūzikas grupa Irving Ark aizvadītajā vasarā, pieaicinot britu producentu Kristoferu Harisu, uzsāka darbu pie sava debijas EP. Tajā būs iekļauti četri skaņdarbi latviešu valodā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Irving Ark, uzsākot saraksti ar producentu, kurš sadarbojies ar mūziķiem Bear’s Den, Matthews And The Atlas, Smoke Fairies, nosūtīja dziesmu demo versijas, un tieši dziesma Magnēts spēlējusi nozīmīgu lomu, lai pieredzējušais producents izbrīvētu laiku sadarbībai ar puišiem Rīgā.

FOTO: Kristaps Tālbergs mūziķa un žurnālista ampluā

”Sadarbība ar Kristoferu bija lieliska jau no pašas pirmās dienas. Mēs pat necerējām, ka būs tik viegli. Manuprāt, mums vienkārši saskan tas, kā mēs izjūtam un dzirdam mūziku,” sadarbību ar producentu komentē Irving Ark līderis Kristaps Tālbergs.

Iepriekš grupa klausītāju vērtējumam nodeva skaņdarbu Vajag satikties. Irving Ark EP Magnēts klajā nāks šī gada nogalē.

Jau ziņots, ka pirms aptuveni diviem gadiem aizsākās savstarpēja sarakste un muzikālo domu apmaiņa starp Kristapu Tālbergu un Mārci Jukumsonu-Jukumnieku, kurš tobrīd studēja mūziku Londonā. Šīs komunikācijas rezultātā tapa Irving Ark kodols, kam organiski pievienojās pārējie grupas dalībnieki – Kaspars Niklasons, Krišjānis Bremšs un Sandris Šīrants.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl