LMT Summer Sound 2015 norisināsies 10. – 11. jūlijā

Komentāri
LMT Summer Sound 2015 norisināsies 10. – 11. jūlijā
Foto: Juris Novads

Festivāls LMT Summer Sound 2015. gadā norisināsies no 10. līdz 11. jūlijam, un tas būs piektais gads, kad grandiozākais pludmales festivāls Baltijā pulcēs mūzikas mīļotājus Liepājas pludmalē un Jūrmalas parkā, informē festivāla rīkotāji.

Biļešu tirdzniecība uz LMT Summer Sound festivālu jau sākusies, un pirmās festivāla biļetes varēs iegādāties par 25 eiro. Savukārt īpašā piedāvājumā, tikai Liepājas un Liepājas apkaimes iedzīvotājiem, tiks piedāvātas festivāla biļetes par 18 eiro. Šo biļešu skaits ir ierobežots. Biļetes uz LMT Summer Sound festivālu iespējams iegādāties Biļešu servisa tirdzniecības vietās visā Latvijā un internetā. Šobrīd tirdzniecībā pieejamas tikai festivāla 2 dienu biļetes, telšu pilsētiņas biļetes sākts tirgot, tuvojoties festivālam.

Izsludinot LMT Summer Sound 2015. gada festivālu, četrus vakarus – 10., 11., 12., 13. decembrī – Vecrīgas bārā I Love You, Aldaru iela 9, notiks koncerti ar nākamā gada festivālā spēlējošo Latvijas mūziķu un grupu piedalīšanos.

Festivāla mājaslapā: summersound.lv

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl