Linda Leen iepriecina fanus ar koķetu pludmales foto

Komentāri
Linda Leen iepriecina fanus ar koķetu pludmales foto
Foto: F64

Dziedātāja Linda Leen (36) pavasara gaidās savus sociālo tīklu sekotājus iepriecinājusi ar pikantu fotogrāfiju, kurā viņa iemūžināta visai vaļīgā kleitiņā. Momentuzņēmums jau saņēmis simtiem ”patīk” atzīmju.

”Ir talismaņi veiksmei, ko nesāt pie sirds un ir bildes, kuru noskaņai pieskaroties, to sajūta atkal iemiesojas šinī mirklī. Rīta saules stari, jūras dziesma un daudzsološa bezrūpība.. Labriiiit!:))” dziedātāja komentē fotogrāfiju, par kuru nav zināms ne tās uzņemšanas laiks, ne vieta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaistās atmiņas izsaukušas fanu jūsmu, kas steiguši fotogrāfiju komentēt un atzīmēt ar “patīk”.

Arī aizvadītajās brīvdienās Linda Leen ļāva saviem faniem baudīt atpūtas mirkļus kopā ar viņu, kļūstot par dziedātājas ceļojuma pavadoņiem vismaz neklātienē. Zināms, ka šis momentuzņēmums tapis senāk.

Travel in time

A photo posted by LINDA LEEN (@linda_leen_) on

Foto: latviešu dīva dzīvē un uz skatuves

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl