5 komentāri
Lily atklāti par to, kāpēc izšķīrās ar Donu un par “tusēšanu” kopā ar di Kaprio
Foto: F64

Lai arī saldais pārītis Dons un Lily jau aizgājuši katrs savu ceļu, Lily joprojām nēsā bijušā vīra uzvārdu un dēvējama par Lindu Šingireju.

Dziedātāja pirmo atpazīstamību Latvijā ieguva, piedaloties pirmajā lielajā Latvijas talantu šovā Talantu Fabrika. Viņa un Dons drīz vien kļuva par saldāko pārīti visā Latvijā. Tomēr abi mīlnieki nolēma pamest dzimteni un doties uz Londonu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nesen Linda viesojās studijā pie Andra Kiviča, kurš mūziķi iztaujāja par visdažādākajiem jautājumiem.

Pēc kādiem principiem izvēlies vīrieti?

Tādas kārtīgas attiecības man bijušas vienas. Tas bija lemts. Man bija lemts aiziet uz Talantu Fabriku, satikt Artūru. Man ir svarīgi, lai man patiktu tas cilvēks. Patīk viņam pieskarties, viņa lūpas un āda. Tas ir dabīgi.

Ar Donu kopā bijāt desmit gadus. Kā juties, kad tas ir beidzies?

Jūtos tā, it ka man atkal būtu 18. Man ir brīvas rokas puķēm un gredzeniem. Protams, tas bija sāpīgi – šķirties. Un Artūrs man ir mīļš.

Kāpēc īsti izšķīrāties?

Es pat nezinu, ja godīgi. Mēs esam tuvi draugi. Man vispār nav nekādas greizsirdības. Vēlos, lai viņš būtu laimīgs. To pašu viņš noteikti novēl man. Nesen biju uz viņa koncertu Dzintaru koncertzālē. Šīs dziesmas uzjundī emocijas, jo daudzas no tām viņš sarakstīja Londonā, esot kopā ar mani. Patīkamas atmiņas kā ceļojums, bet negribas iet mājās un spilvenā raudāt. Tu jau nekad nezini, kur dzīve tevi aizvedīs. Nav tā, ka šķiroties beidzas jūtas, respekts vai vēlme šo personu satikt.

Kāpēc jūs ar Donu apprecējāties?

Vienkārši tā sanāca. Mēs tā izdomājām. Precamies? “Davaj”, precamies! Ilgi jau bijām kopā. Kaut kā tas bija pilnīgi spontāni. Mīlējām viens otru un bijām kopā. Kāpēc citādāk? Nebija jau tā, ka viens ir miljonārs, un otrs precas naudas dēļ. Vai kāds ir imigrants. Normāli, vienkārši tā.

FOTO: Dons un Lily toreiz un tagad

Ko darījāt Londonā?

Kā ko? Traukus mazgājām! (Smejas). Pamazām, pamazām, pa solītim uz augšu. Es pārsvarā strādāju ar ”meikapu” un smaržām. Arturs lai pats stāsta, ko viņš darīja, bet es strādāju Harrods. Biju smaržu speciāliste. Pamazām man auga klientu loks, vēlāk tiku arī pie privātām personām klāt meikapu, bet tad caur PR aģentūrām strādāju privātās ballītēs, kur arī satiku daudz slavenību.

Bet ko tad tu īsti Londonā tagad dari?

Baudu dzīvi! Pilnveidoju sevi ar jogu un meditāciju. Studēju un nedaudz arī strādāju. Turpat pie smaržām.

Latvijā bija ziņa, ka tu ”tusēji” uz vienas jahtas ar Leonardo di Kaprio…

Tas jau bija sen!

Kā īsti ir atrasties to cilvēku tuvumā? Kādi viņi ir kā cilvēki?

Tādi paši kā mēs. Protams, ja tev blakus sēž Leonardo di Kaprio un jūs kopā ballējaties, tas šķiet tā sirreāli. Jo agrāk es fanoju par viņu un Titāniku, man bija viņa plakāts. Bet tad tu redzi, ka arī viņš ir cilvēks. Arī stresains. Nosarkst, kad uz viņu paskaties.

Jūs ar viņu aprunājāties?

Jā, mēs runājām par filmām, kuras viņam pašam ir mīļākās. Viņa mamma arī tur bija! Mums ar viņa mammu sakrita domas, jo arī viņai mīļākā filma ir Catch me if you can. Tas bija tieši tajā gadā, kad tikko bija iznācis The Great Gatsby. Viņš bija tāds saviļņots.

Kā tu jūties šo personu sabiedrībā? Kā viena no viņiem?

Ir jau tādi latvieši, kuri ir tikušies ar slavenībām vēl vairāk nekā es. Daudzi jau nestāsta vai nav šeit un nevar pastāstīt. Bet sajūta ir forša!

Kā viņi izskatās dzīvē?

Labi! Keita Mosa izskatās ļoti laimīga. Toms Fords dzīvē izskatās vēl labāk nekā bildēs.

VIDEO

TOP komentāri

  • zane
  • Lor
  • Draudzene
    +1 +1 0

    Draudzene

    Londonā mēs esam daudz, bet me tik daudz! Un visi zina, ko nozīmē jēdziens 'baudīt dzīvi'! Jā, par privātiem klientiem gan tiesa

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl