Lieliski jaunumi – Eirovīzijas pusfināliste Marta Grigale gaida pirmdzimto!

Komentāri
Lieliski jaunumi – Eirovīzijas pusfināliste Marta Grigale gaida pirmdzimto!
Foto: Mārtiņš Zilgalvis/F64

Šī nedēļas nogale ir apzīmogota ar mīlestības krāsu, jo ir pienākusi gadskārtējā Valentīna diena. Papildu šim notikumam piektdien Eirovīzijas pusfināliste un TV seja Marta Grigale nāca klajā ar paziņojumu, ka ir bērniņa gaidībās.

“Manā dzīvē ir bijis daudz skaistu un saviļņojošu notikumu. Bet jāteic, ka nekas no līdz šim izjustā nav bijis tik īpašs, kā vēl viena dzīvība manī. Jā, es esmu bērniņa gaidībās, un jūlijā mēs būsim 3,” savā Instagram kontā atklāj Grigale.

Viņa ir arī nešaubīgi pārliecināta, ka piedalīšanās Eirovīzijā ir bijis pareizs lēmums. “Par dalību šaubījos tikai pašā sākumā. Tomēr visai ātri sapratu, ka tas nekādā ziņā nav šķērslis. Es jūtos labi un manī ir dubults spēks!!! Esmu gatava cīnīties līdz galam un turpināt dalību konkursā tik ilgi, cik būs lemts. Bet viņš vai viņa, kurš aug manā puncī un kļūst ar katru dienu lielāks, neapšaubāmi ir manas līdzšinējās dzīves galvenais projekts,” saviļņota ir dziedātāja.

Portāla Skaties.lv komanda sveic Martu ar gaidāmo ģimenes pieaugumu!

Manā dzīvē ir bijis daudz skaistu un saviļņojošu notikumu. Bet jāteic, ka nekas no līdz šim izjustā nav bijis tik īpašs, kā vēl viena dzīvība manī. Jā, es esmu bērniņa gaidībās, un jūlijā mēs būsim 3 – es, @kaspars.grigalis un mūsu mazulis, kuru vēl nepazīstam, bet jau tik ļoti mīlam un lolojam! ❤️ Kas attiecas uz Supernovu – par dalību šaubījos tikai pašā sākumā. Tomēr visai ātri sapratu, ka tas nekādā ziņā nav šķērslis. Es jūtos labi un manī ir dubults spēks!!! Esmu gatava cīnīties līdz galam un turpināt dalību konkursā tik ilgi, cik būs lemts. Bet viņš vai viņa, kurš aug manā puncī un kļūst ar katru dienu lielāks, neapšaubāmi ir manas līdzšinējās dzīves galvenais projekts. #pregnancyannouncement #gaidības #momtobe #babyinside #18nedēļas

A post shared by MARTA GRIGALE (@marta_grigale) on

Foto: Marta Grigale 2016. gada Eirovīzijas atlasē

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl