Komentāri
Lepers kā purva bridējs iekaro šā rudens tūrisma top galamērķi
Foto: instagram/patikams

Lielo Ķemeru tīreli iespējams baudīt, ne vien noejot kādu no divām laipām, bet arī kļūstot par īstu purva bridēju.

Lai izbaudītu vienu no Latvijas skaistākajām vietām, LNT Brokastu komanda – Ieva, Rūta, Oskars un Agnese – Patriotu nedēļas ieskaņā devās pārgājienā uz Lielo Ķemeru tīreli. Pārgājienu organizēja divi purvu ekskursiju entuziasti Kristaps Kiziks un Kristaps Lamsters no purvubrideji.lv. Viņu vadībā LNT žurnālistiem bija iespēja baudīt purva burvību un lāmu līkločus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Doties pārgājienā ar purva kurpēm pavisam jauna pieredze, sākumā kājām ir “jāpiešaujas” un uzmanīgi jāskatās, kur liec kāju,” savas sajūtas atklāj LNT Brokastu žurnāliste Ieva Čakste.

 

Purvu bridēji #lntbrokastis #kemeri

A photo posted by Oskars Lepers (@patikams) on

 

Purva kurpju, kas pēdējos mēnešos figurē pilnīgi visos foršajos pārgājienos, lomā ir vecās labās sniega kurpes, tikai nedaudz pārveidotas. ”Es teiktu, ka tas ir šā rudens modes kliedziens,” norāda LNT Brokastu producente Ilva Everte.

LNT Brokastu komandas piedzīvojums Lielajā Ķemeru tīrelī būs skatāms 18. novembrī.

FOTO: Ķemeru dabas rezervāts

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl