Leonardo di Kaprio grib spēlēt Vladimiru Putinu

Komentāri
Leonardo di Kaprio grib spēlēt Vladimiru Putinu
Foto: AFP/ LETA

ASV Kinoakadēmijas balvai Oskars nominētais aktieris Leonardo di Kaprio izteicies, ka gribētu kādā filmā atveidot Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu, raksta NME.

“Putins – tā būtu ļoti, ļoti, ļoti interesanta loma. Es gribētu viņu spēlēt,” vācu laikrakstam Die Welt atzina amerikāņu filmu zvaigzne.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sešas reizes Oskara balvai nominētais aktieris ar Putinu tikās 2010. gadā Tīģeru aizsardzības starptautiskajā forumā Sanktpēterburgā.

“Mans fonds piedalās vairākos projektos, kuri finansiāli atbalsta šo savvaļas kaķu aizsardzību,” norāda aktieris. “Mēs ar Putinu runājām tikai par šiem fantastiskajiem dzīvniekiem, bet ne par politiku.”

Putins nav vienīgā personība, ko di Kaprio vēlētos atveidot filmā. 41 gadu vecais aktieris atzinis, ka labprāt spēlētu arī Ļeņinu vai Rasputinu.

“Es domāju, ka vajadzētu uzņemt vairāk filmu par Krievijas vēsturi, jo tajā ir daudz Šekspīra cienīgu stāstu. Tas aktierim ir aizraujoši,” norāda di Kaprio.

Di Kaprio ir starp visaugstāk novērtētajiem aktieriem, kuri vēl nav ieguvuši ASV Kinoakadēmijas balvu. 23 gadus ilgās karjeras laikā viņš Oskara balvai nominēts sešas reizes. Prognozes liecina, ka šogad di Kaprio beidzot varētu iegūt pirmo Oskaru par galveno lomu režisora Alehandro Gonsalesa Injaritu kinolentē The Revenant (Cilvēks, kurš izdzīvoja). Filma nominēta Oskara balvām 12 kategorijās.

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl