Lauris Reiniks: Ja es būtu meitene, droši vien izrādītos šmule

1 komentārs
Lauris Reiniks: Ja es būtu meitene, droši vien izrādītos šmule
Foto: Instagram/Lauris Reiniks

Izmēģinājis, kā ir būt Allai Pugačovai, dziedātājs Lauris Reiniks cer, ka neviens viņu vairs nepierunās uz augstpapēžu kurpēm un liekajām skropstām. Par savām sajūtām žurnālam TV Jaunā sezona pastāstīja Reiniks.

Apritējis nedaudz vairāk kā gads, kopš simtiem tūkstošu TV3 skatītāju dzīvoja līdzi šovam Izklausies redzēts. Arī tagad tas nenoliedzami ir rudens sezonas gaidītākais notikums, un ar nepacietību gaidām turpinājumu. Beidzot no 27. septembra klāt šova otrā sezona, ko iesilda tā vadītāja Laura Reinika pārvērtības. Pirmajā sezonā tikai komentējis citu pārtapšanu, nu Lauris met atturību pie malas un ļaujas pārvērtībām, kļūdams par Krievijas dīvu Allu Pugačovu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Reinika brīnumainās pārvērtības

Skatītājiem balsojot, kurā tēlā visvairāk gribētu redzēt šova vadītāju Lauri Reiniku, uzvarēja divi varianti – Rianna un Alla Pugačova. Kā tēlā tieši iejusties, izlēma Lauris. Redzot, kā citi atdarina Allu Pugačovu korporatīvajos pasākumos, Laurim vienmēr šķitis, ka tas ir ļoti jautri. “Un arī es to gribēju izmēģināt,” neslēpj šova vadītājs. Sievietes tēlā viņš iejuties pirmo reizi dzīvē. “Vienu reizi – tikai bērnībā -, ejot ķekatniekos, es biju pārtaisīts par čigānieti. Bet tik nopietni kā tagad, jā – pirmo reizi,” atklāj Lauris. Izbaudījis pārvērtības, viņš saprot, cik patiesībā labi ir būt vīrietim, jo tad ir daudz mazāk lietu, par ko uztraukties. “Ja es būtu meitene, droši vien izrādītos šmule, jo man būtu slinkums katru dienu ilgi taisīties un krāmēt kosmētiku uz sejas,” atzīst dziedātājs. “Mani draugi pilnīgi apmulsa, cik līdzīgu mani uztaisīja Pugačovai. Nerunājot par to, ka man pašam vispār neliekas, ka tas esmu es!”

TOP komentāri

  • Monta Valdmane
    0 0 0

    Monta Valdmane

    Ak, skaties.lv komanda! Vai tiešām nevarat iedot rakstu pārlasīt vismaz 2 cilvēkiem, kas var pamanīt kļūdas? Kaut var tikai virsrakstus. Saprotu, visi esam cilvēki, bet nu tomēr ...un ja vēl tās ir cilvēka vārdā un uzvārdā. :(

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl