Laura Raila prezentē jauno videoklipu

2 komentāri

Aizvadītajā nedēļas nogalē dziedātāja Laura Raila prezentēja videoklipu, kas tapis dziesmai Saules rietā.

Dziesma Saules rietā tapusi pirms aptuveni pusotra gada lielā emociju virpulī un jau tad dziedātāja bija pārliecināta, ka tas videoklips.

Videoklipa prezentācijā bārā Sapņi un kokteiļi Laura Raila uzstājās trīs dažādos duetos. Duetam ar labāko draudzeni un skatuves partneri no bērnības Alisi Kanti sekoja divi dziesmu pirmatskaņojumi – ar grupas Hamelioni vokālistu Ēriku Budēvicu Laura Raila vienojās dziesmā I Wouldn`T Change A Thing, savukārt dziesmu Lec izpildīja kopā ar ar Mārtiņu Grunti.

Starp visiem bija grupas Otra puse vokālists Normunds Pauniņš, vokālais pedagogs Edgars Kramiņš, dažādu muzikālo šovu dalībnieki – Pāvels Fomkins, Rihards Bērziņš, kuri uzstājās prezentācijā, dziedātāji Nikolajs Puzikovs, Katy Tindemark, Kristīne Miljone, kura vadīja pasākuma otro daļu. Pasākumā uzstājās arī Ilmārs Šterns ar džeza programmu un salsas dejotāji Ainārs Burcevs un Sintija Abreniete, kuri dejoja kaislīgu, īpaši prezentācijai iestudētu salsu.

Laura Raila atzīst, ka prezentācija viņai bija ļoti aizkustinoša un saviļņojoša. ”Tā motivē iet tālāk, es smēlos ļoti daudz emocijas, paldies visiem, kas ieradās un arī visiem pārējiem, kuri pārdzīvos līdzi klipa stāstam.”

Videoklipa režisors un operators ir Konstantīns Ņedošivins no Reproduction.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl