Komentāri
Latvijas Radio bigbends, Raimonds Pauls un solisti uzstāsies Maskavā
Publicitātes foto

Šodien, 28. janvārī, Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē kultūras programmas ietvaros Latvijas Radio bigbends, solisti maestro Raimonds Pauls, Kristīne Prauliņa un Intars Busulis sniegs koncertu P. Čaikovska zālē Maskavā. Koncertu būs iespējams vērot arī tiešsaistē.

Kā informē Latvijas Radio bigbenda pārstāve Ance Jirgena, koncerta programmā iekļauti džeza klasikas skaņdarbi Latvijas Radio bigbenda izpildījumā, kā arī pavisam jauni aranžējumi mūzikai no latviešu kinofilmām un nule kā izskanējušā projekta Mare Balticum.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Soliste Kristīne Prauliņa koncertā izpildīs dziesmas no koncertprogrammas Jaunās latviešu džeza dziesmas, kuras tieši viņai komponējis maestro Raimonds Pauls. Intara Busuļa repertuārā būs gan dueti ar Kristīni Prauliņu, gan skaņdarbi no Māra Briežkalna kvinteta programmas Latvian Evergreens – latviešu klasiķu skaņdarbi jaunos džeza aranžējumos –, gan arī no mūzikas albuma Dai Bog – maestro Raimonda Paula skaņdarbi ar krievu dzejnieka Jevgēņija Jevtušenko vārdiem.

Vērot izpārdoto koncertu 28. janvāra vakarā būs iespējams Maskavas filharmonijas tīmekļa vietnē meloman.ru/concert/big-bend-latvijskogo-radio-i-rajmond-pauls/. Tiešraides sākums plkst. 19:00

Koncerts ir iekļauts Latvijas prezidentūras ES Padomē kultūras programmā, apliecinot tās pamatvērtības – laikmetīgumu, unikalitāti un izcilību. Programmu veido apmēram 200 pasākumu visā pasaulē, un tā ir vērienīgākā Latvijas kultūras izcilības prezentācija ārvalstīs kopš neatkarības atjaunošanas.

Lasi vēl