Latvijas kinoteātros sāks demonstrēt amerikāņu trilleri Nakts reportieris

Komentāri

No piektdienas, 21. novembra, Latvijas kinoteātros sāks izrādīt asinis stindzinošu krimināla rakstura drāmu Nakts reportieris (Nightcrawler).

Filmas darbība risinās mūsdienu Losandželosas naksnīgajās ielās. Lū Blūms ir jauns, motivēts vīrietis, kurš, izmisīgi meklējot darbu, uzduras Losandželosas pagrīdes kriminālžurnālistikai un visām ar to saistītajām rūpēm, problēmām un azartam.

Atradis grupiņu ārštata operatoru, kuri filmē autoavārijas, ugunsgrēkus, slepkavības un citas ārkārtas situācijas, Lū izkonkurē citus nakts reportierus un iegūst labi apmaksātu darbu prestižā Losandželosas televīzijā. Saņemot palīdzību no TV kanāla direktores Ninas, Lū ātri kļūst par vienu no pazīstamākajiem nakts reportieriem ne tikai Losandželosā, bet visā Kalifornijā un pat aiz štata robežām. Meklējot kārtējo sensacionālo stāstu, Lū pats kļūst par jaunākās sensācijas galveno varoni.

Krimināldrāma ir filmas Borna mantojums scenārista Dena Gilroja debija režisora krēslā. Filmā galveno lomu spēlē ASV Kinoakadēmijas balvas nominants Džeiks Džilenhols (Gūsteknes, Pirmkods un Zodiaks). Līdzās viņam filmā spēlē Renē Ruso (Tors un Tors: Tumsas karaļvalsts) un Bils Pakstons (Rītdienas robeža).

Lasi vēl