Komentāri
Latvijā skandalozākie laulības pārkāpēji jeb sānsoļi, kas tautā izsaukuši lielāko viļņošanos
Foto: LETA

Iekrist uz sānsoļiem daudz lielākas iespējas ir tiem, kuriem ir laba izglītība, kuri strādā labi atalgotā darbā, un tie, kuri parasti ierosina seksu, noskaidrojuši speciālisti. Runā, ka kāja paslīdējusi pat bijušajai valsts pirmajai lēdijai… 

Mazmeita izrādās ārlaulības meita

Vasarā pirms diviem gadiem atklātībā nonāca kāds bijušā Valsts prezidenta Gunta Ulmaņa ģimenes noslēpums. Līdz tam noliegtās runas par ārlaulības meitas esamību bijušais politiķis sparīgi noliedza, apgalvodams, ka tās ir nelabvēļu un politisko konkurentu uzpūstas baumas, rakstīja žurnāls Kas Jauns. Pēc meitas bērnudārza izlaiduma sabiedrībā parādījās ziņas, ka mazā meitenīte patiesībā ir Ulmaņa ārlaulības meita, kuras māte ir uzņēmēja Dinija Lora. Pārsteidzošs ir fakts, ka Lora par Ulmani ir 44 gadus jaunāka.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirms nepilniem četriem gadiem eksprezidents ar sievu Ainu Ulmani nosvinēja 50. kāzu jubileju. Šajā laulībā dzimusi meita Guntra un dēls Alvils.

Jurkānu laulības krīze

2014. gada vasarā parādījās runas par beigām vairāk nekā 22 gadus ilgušajai kādreizējā Latvijas ārlietu ministra Jāņa Jurkāns un viņa sievas, finansistes Ilzes Jurkānes laulībai. Lai gan paši šo faktu dedzīgi noliedza, atklātībā nonācis fakts, ka Jānis jau gadu izveidojušās attiecības ar citu precētu sievieti – RSU profesora un godalgotā zobārsta Pētera Apses sievu Lindu Apsi. Pēc fotogrāfiju, kurā Apse un Jurkāns redzami kopš, publicēšanas žurnālā, Ilze padzinusi vīru no abi kopīgā dzīvokļa. Jau šķita, ka laulībai pienācis gals, tomēr laiku pa laikam abi sabiedrībā parādījās kopā. Ilze arī atklāja, kas Jānis būtu jādara, lai viņa piedotu šo nodevību – ja viņš pie Brīvības pieminekļa lūgs piedošanu un to filmēs visas valsts lielās televīzijas. Tomēr notikusi mantas sadale un uzsākts laulības šķiršanas process.

Sprūdžs aiziet pie biroja vadītājas

Par vēl vienu skandālu politiskajos kuluāros parūpējās bijušais Latvijas Republikas vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Edmunds Sprūdžs. Viņš nepilnu gadu pēc viņa un sievas Ineses pirmdzimto dvīnīšu Šarlotes un Henrietas nākšanas pasaulē šķīrās no sievas. Iemesls – jauna mīlestība biroja vadītājas Kristīnas Pelšas izskatā. Sprūdžs un Pelše apprecējās 2014. gada decembrī.

Viens no ietekmīgākajiem un bagātākajiem Latvijas cilvēkiem pārkāpis laulību

Pērnā gada 27. novembrī gredzenus mija Ventspils mērs Aivars Lembergs un viņa gaidāmā bērna māte Ventspils pilsētas domes izpilddirektora vietniece Kristīne Krasovska. Abu dienesta romāns sākās pirms vairākiem gadiem, bet pirmo reizi abu kopā sabiedrībā izgāja 2013. gada janvārī. Tolaik pilsētas ”galva” vēl nebija oficiāli šķīris laulību ar savu divu nu jau pieaugušo bērnu māti Ināru Lembergu. Tātad Aivara ”raušanās” pie Kristīnes tomēr uzskatāma par sānsoli.

Kāja paslīd pat bijušajai valsts pirmajai lēdijai

Par pēdējā laika vērienīgāko skandālu laulības dzīvē parūpējusies bijušā Valsts prezidenta Andra Bērziņa sieva Dace Seisuma, kurai, kā raksta žurnāls Kas Jauns, izveidojušās attiecības ar asinsvadu ķirurgu Aigaru Lāci. Attiecības abu starpā apstiprinājusi arī Lāča bijusī sieva ārste un dziedniece Iveta Lāce. ”Uzskatu, ka nekas dzīve nenotiek nejauši. Taču pat, ja šajā dzīves posmā viņiem [Lācim un Seisumai] ir jābūt kopā, Seisumai vispirms vajadzēja izšķirties. Citādi ir sanācis ļoti neglīti,” viņa pauda žurnālam Kas Jauns.

Seisuma un Bērziņš iepazinusies Cēsu pusē neilgi pēc 21. gadsimta sākuma. Bet apprecējās tikai 2011. gadā 2. jūlijā – īsi pirms Bērziņa stāšanās Latvijas prezidenta amatā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl