5 komentāri
“Latvijā ērtākais pārvietošanās līdzeklis ir traktors!” Liene Greifāne atklāj, ar kādām problēmām saskaras kā autovadītāja
Foto: ekrānuzņēmums

Lai pievērstu uzmanību aktuālajai bedru problēmai ne vien pilsētu ielās, bet arī uz lauku ceļiem, portāls Skaties.lv uzsākuši sociālu kampaņu “Aizver bedri!”. Lai saprastu, cik situācija pie mums nopietna, lūgsim dažādiem sabiedrībā zināmiem cilvēkiem skaidrot, kā viņi paši redz to, kas notiek ar mūsu braucamajiem ceļiem. Kā pirmajai viedokli jautājām mūziķei Lienei Greifānei, kura regulāri braukā no Latvijas uz Krieviju.

“Bedres pēc ziemas ir bijušas vienmēr, vienīgi, vai un cik ātri tās aiztaisa, taču tā nav problēma tikai Latvijā,” portālam Skaties.lv stāsta dziedātāja, kura pēdējā laikā daudz braukājusi maršrutā Rīga – Maskava – Rīga, jo uzsākusi tur studijas Vissavienības Valsts kinematogrāfijas institūtā.

“Krievijā, protams, arī ir bedres, un to nav mazums, bet tās kā sniegs nokusis ātri vien tiek aiztaisītas ciet. Taču atšķirībā no Latvijas, te, Krievijā, tās brīžiem ir tik milzīgas, ka auto riepa var aizlidot pa gaisu viens un divi,” nedaudz ieskicē dziedātāja.

Foto: skaistā Liene Greifāne

“Kas ir labākais pārvietošanās veids Latvijā? Hmm… Traktors?” smejot atbild viņa, kura šajā ziemā pietiekami daudz pārvietojusies gan pa Krievijas, gan arī Latvijas ceļiem.

“Godīgi sakot, braucot mājās, līdz Latvijas robežai ceļš vienmēr ir notīrīts ziemas laikā, un tikai vietām ir bedrains. Bet, iebraucot Latvijā, galvenie autoceļi bija netīrīti un braukšana ļoti apgrūtināta,” savus personīgos novērojumus klāsta Greifāne.

Viņa gan nevēlas teikt, ka pie mums viss ir slikti, bet Krievijā – ideāli, jo viņa pārvietojusies tikai vienā maršrutā, un nevar atbildēt par pārējo valsti. “Taču, cik esmu novērojusi, šeit tiek ātri reaģēts uz cilvēku sūdzībām par bedrēm, un tās tiek aiztaisītas,” tā Greifāne.

Foto: Liene Greifāne pierāda, ka arī sievietes spēj bez problēmām nomainīt automašīnas riepu

TOP komentāri

 • aa
 • heh
 • Kk
  0 0 0

  Kk

  Nu naaaabadzīte! Tā ir ikdiena pie mums, vai nu mācies apbraukt tās bedres,vai lasies atpakaļ pa vienvirzirna maršrutu Krievijā! Mums, latviešiem, nākas ar to sadzīvot. Un tāpat braucam..un nesūdzamies internetā ik ildienu.
  :)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl