Labvēlīgais tips uzsāks ”trīsdiennieku” Palladium

Komentāri
Labvēlīgais tips uzsāks ”trīsdiennieku” Palladium
Foto: Jānis Romanovskis

Šodien, 23. oktobrī, grupa Labvēlīgais tips aicina uz pirmo uzstāšanos trīs koncertu ciklā, kas ceturtdien, piektdien un sestdien izskanēs koncertzālē Palladium.

Pēc neliela atvaļinājuma grupa pilnā sastāvā ir gatava ieraut savus klausītājus trakulīgā prieka virpulī, kas rudens drēgnumu un pelēkumu aizslaucīs kā sala skartās lapas. Varat nešaubīties – ballīte būs!

Grupas Labvēlīgais tips vārds saistās ar gaumīgiem jokiem un pozitīvu, nedaudz vieglprātīgu atmosfēru. Auditorijas atsaucība grupas koncertos neļauj mūziķiem gulēt uz lauriem, bet katru gadu piedāvāt ko jaunu un kvalitatīvu – tā, lai publika nebūtu vīlusies. Pārsteigumi un labs garastāvoklis garantēts arī šajos koncertos, un galu galā – Fredim vienmēr ir ko teikt. Jāatzīmē, ka šī būs reta izdevība, jo pašreiz grupa neplāno atsākt regulāru koncertdarbību.

Pēdējās biļetes iegādājamas Biļešu paradīze kasēs un bilesuparadize.lv.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl