Komentāri
Labvēlīgais tips Lūsis pēdējā brīdī viesiem paziņo par viņa slepenajām kāzām
Foto: F64

Pavisam neparastas un slepenas kāzas Cēsu pusē svinējis grupas Labvēlīgais tips mūziķis Ģirts Lūsis (44), kurš pēc piecu gadu attiecībām teicis jāvārdu savai draudzenei, datorgrafiķei Diānai Druķei (42).

Kopš jestrajām kāzām pagājuši jau divi mēneši, bet tikai tagad par tām uzzinājuši arī masu mediji. Ģirts un Diāna gredzenus mijuši jau augustā, šodien raksta žurnāls Privātā Dzīve.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pārim jau ir kopēja četrus gadus veca meitiņa Lote. Pēc ilgās kopdzīves abi sapratuši, ka laika nekad nebūs pietiekami un kaut kas ir jādara lietas labā. ”1. aprīlī ātri aizskrējām līdz Cēsu dzimtsarakstu nodaļai. Kāzas gribējām šajā pašā datumā nākamgad. Taču plāniņš neizdevās, jo dzimtsarakstu nodaļa pieņem pierakstus tikai pusgadu uz priekšu. Tā kā mums abiem bija brīvs 8. augusts, izvēlējāmies to,” intervijā Privātajai Dzīvei stāsta mūziķis.

Paši draugiem šo pasākumu nodēvējuši par zaļumballi, tāpēc lielākā daļa uzaicināto viesu tikai pēdējā brīdī saprata, ka tās ir pāra kāzas. ”Tāds arī bija plāns. Izveidojām idillisku vietu pļavas vidū Gaujas malā ar balti klātiem galdiem, siena ķīpu dīvāniem un siltu burbuļvannu zem klajas debess,” atklāj Ģirts.

FOTO

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl