Kuldīgas LiveFest 2015 izziņo galvenos māksliniekus

Komentāri
Kuldīgas LiveFest 2015 izziņo galvenos māksliniekus
Slade ģitārists Deivs Hils. Foto: ITAR-TASS/ Scanpix

Līdzās grupām Secret Service un Sweet kā galvenie mākslinieki, kas kāps uz festivāla LiveFest skatuves 7. un 8. augustā, pievienojas skotu grupa Bay City Rollers, The Rubettes, kā arī grupa Slade, kas festivālā uzstājās pērn, informē festivāla organizatoru pārstāve Inta Kozinda.

Skotu grupas Bay City Rollers pirmsākumi meklējami 1966. gadā. Grupa savus lielākos panākumus guva 1970. gados, kad tie sasniedza lielu popularitāti ar saviem hitiem kā Saturday Night, Bye Bye Baby.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Britu poproka grupa The Rubettes dibināta 1973. gadā un kļuva pamanāmi ar skaņdarbu Sugar Baby Love, kas kļuva par hitu uzreiz pēc dziesmas izdošanas un noturējās Britu topos #1 vietās, kā arī ASV topos sasniedza #37 vietu un šis tiek uzskatīts par viņu visu laiku populārāko skaņdarbu.

Grupa Slade, kas 2013. gadā festivālā LiveFest uzstājās galvenie mākslinieki, kļuva populāri agrajos 1970. gados, būdami vieni no glemroka pārstāvjiem. Kopumā grupa ir guvusi panākumus topos ar 17 hitiem, kā arī sešiem #1 singliem, to skaitā – Oh la la in LA un Ziemassvētku hits Merry Xmas Everybody.

Festivāls LiveFest 2015 norisināsies trešo gadu Kuldīgā, kur pulcēs gan vietējos, gan pasaules mēroga zvaigznes.

Līdz 2015. gada 15. janvārim divu dienu biļetes pieejamas par īpašu cenu – 48 eiro. Biļetes nopērkamas bilesuparadize.lv un visās Biļešu paradīzes kasēs.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl