Kubasova startēs izdzīvošanas šovā Āfrikā

Komentāri

Modele, skaistumkonkursu dalībniece un TV šova Dejo ar zvaigzni ceturtās sezonas dalībniece Diāna Kubasoba pieņēmusi izaicinājumi startēt ekstrēmā realitātes šovā Miss Multiverse 2015, kas norisināsies Āfrikas safari, ziņo žurnāls Privātā Dzīve.

”Nebaidos, jo man patīk safari, daba un piedzīvojumi. Šis šovs ir radīts man! Būs interesanti, jo šoreiz uzvarēs nevis skaistākā, bet fiziski un garīgi spēcīgākā meitene,” par šovu, kurā piedalīsies modeles un skaistumkaralienes no 40 valstīm, teic latviešu skaistule. Ekstrēmajā piedzīvojumā piedalīsies arī kaimiņzemes pārstāve – Mis Lietuva.

”Protams, gribu uzvarēt, taču uzskatu, ka arī iespēja aizbraukt uz valstīm, kur varbūt nekad citādi nenokļūtu, ir tā vērta lai piedalītos,” žurnālam Privātā Dzīve atzīt skaistule. Līdz šim Diāna bijusi tikai Dienvidāfrikas Republikā un Kenijā. ”Kongo un Angola ir pavisam kas cits – daudz nepierastākas un neierastākas,” realitātes šova norises vietas vērtē Diāna.

Realitātes šova filmēšana sāksies jūlija beigās, kupumā paredzētas astoņas sērijas. Tas būs skatāms ASV un 20 citu valstu TV kanālos.

Vairāk informācijas par šovu Miss Multiverse 2015 meklē missmultiverse.com!

Diānas Kubasovas dejas soli šovā Dejo ar zvaigzni novērtē video!

Lasi vēl