Kubasova šķiras no mīļotā un atvadās no Latvijas

Komentāri
Kubasova šķiras no mīļotā un atvadās no Latvijas
Publicitātes foto

Modele un skaistumkonkursu dalībniece, uzvarētāja un rīkotāja Diāna Kubasova pagājušajā nedēļā svinēja dzimšanas dienu un vienlaikus atvadas no dzimtenes. Viņas pirkstā vairs nav manāms saderināšanās gredzens, raksta žurnāls Kas Jauns.

”Es katru gadu svinu 21. dzimšanas dienu,” smejot žurnālam Kas Jauns klāstīja Diāna Kubasova, kura patiesībā pārkāpa 26 gadu slieksni. Dzimšanas dienas ballīte vienlaikus bijusi arī atvadas. ”Tā sanāca kā atvadu ballīte, jo 1. septembrī dodos uz ārzemēm saistībā ar modeles darbu. Latvijā plānoju atgriezties uz pavisam īsu brīdi Ziemassvētkos, un tad atkal atpakaļ,” klāsta Diāna, kurai ārvalstīs plānots piedalīties konkursos, filmēšanā un fotografēšanā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kaut Diāna vēl pirms neilga laika posās kāzām ar ilggadējo draugu Lauri Mežsargu, viņas pirkstā saderināšanās gredzens vairs nezaigo, ļaujot iemeslu runām par pāra attiecību iziršanu. Arī dzimšanas dienu Diāna pavadīja citu vīriešu sabiedrībā. Jubilāri krēslā cēla mūziķis Mārtiņš Jātnieks un basketbolists Kaspars Kambala.

Diānas Kubasovas dzimšanas dienas svinības un dejas soli šovā Dejo ar zvaigzni šopavasar skaties galerijā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl