Komentāri
Kubasova ar Latvijas skaistāko bikini augumu īpašniecēm apgūst fitnesa noslēpumus

Nedēļas nogalē sporta klubā Global Fitness konkursa Miss Bikini Latvia 2015 dalībnieces piedalījās seminārā par veselīgu uzturu, diētām, sportu un motivāciju, kuru vadīja divas zinošas un pieredzējušas speciālistes – uztura speciāliste Tatjana Tepo un bodibildinga atlēte un trenere Anita Pužule.

Pirmajā semināra daļā dietoloģe pastāstīja par veselīga uztura pamatprincipiem, uzturvielu grupām un to, kā sakārtot savu ēdienkarti, lai būtu laba veselība, pašsajūta un figūra. Uztura speciāliste pastāstīja arī par jauno, Latvijā ražoto diētas šķīvi OnPlate, kurš palīdz kontrolēt optimālu porcijas lielumu, saņemt pareizu uzturvielu grupu sadalījumu, kā arī iekļauties dienā ieteicamo kaloriju daudzumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Otrajā semināra daļā ar motivējošu runu konkursa dalībnieces uzmundrināja šā gada absolūtā pasaules čempione bodibildingā Shape kategorijā – Anita Pužule, kura tikai nedēļas sākumā atgriezās no pasaules čempionāta Polijā. Viņa stāstīja par to, kā nezaudēt motivāciju, kā efektīvāk trenēties un sasniegt mērķus, kā arī informēja par sporta uztura pamatprincipiem.

Bikini konkursa finālistes pēc nodarbības atzina, ka speciālistu padomi bija ļoti noderīgi un motivējoši ne tikai lai sagatavotos konkursa finālam 27. jūnijā klubā Coyote Fly, bet arī ikdienas dzīvē.

FOTO

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl