Komentāri
“Kronēta” gada modele. Uzmanības lokā nonāk arī Lady Gaga un Liva Tailere
Foto: AFP/ EPA/ LETA

Londonā notikusi šā gada Britu modes balvas (British Fashion Awards) pasniegšanas ceremonija. Tajā par labāko sieviešu un vīriešu apģērbu dizaineru atzīts Džonatans Viljams Andersons, bet par gada modeli – Džordana Danna.

Krāšņajā apbalvošanas ceremonijā, kas Londonā notiek jau vairākus pēdējos gadus, godina Lielbritānijas labākos modes industrijā, un tā ik gadu piesaista lielu skaitu slavenību. Šogad uz jaunākā britu modes balvas sarkanā paklāja kāpa zvaigznes no modes, filmu un mūzikas industrijas, tostarp Lady Gaga, Naomi Kempbela un Liva Tailere. Ar īpašu balvu šogad par ieguldījumu modes industrijā tika godināts Karls Lāgerfelds un Gucci dizainers Alesandro Maikls.

Britu modele Džordana Danna tika atzīta par gada labāko modeli, šajā nominācijā pārspējot Mika Džegera meitu Džordžiju un Malaiku Firthu. Šī ir jau otrā reize, kad Džordana iegūst šo titulu.

Džonatans Viljams Andersons ir pirmais dizainers, kurš ir ieguvis labākā sieviešu un vīriešu apģērbu dizainera apbalvojumu vienlaikus. Šajā nominācijā vēl tika nominēta Viktorija Bekhema, Toms Fords un citi.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl