Kristaps Rasims ar provokatīvu monoizrādi apbraukās Latviju

8 komentāri

Aktieris un TV šova Izklausies redzēts uzvarētājs Kristaps Rasims šopavasar dosies tūrē pa Latvijas pilsētām, lai skatītājus iepazīstinātu ar savu jauno muzikālo monologu Personības dalīšanās. Pirmā uzstāšanās ieplānota Viesītes kultūras pilī.

“Tas būs savdabīgs stand up, kurā skanēs arī paša sacerētas miniatūras. Vairāk neko neatklāšu, jo gribu, lai publika padomā un paši saprot, kas tas ir,” par jauno projektu, kura režisors ir Valdis Pavlovskis, saka Kristaps. Savukārt Valdis ar smaidu piebilst, ka zināmā mērā jaunā izrāde “nedaudz būs provokācija”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atgādinām, ka skatītāju mīlestību Kristaps Rasisms izpelnījās, TV šovā Izklausies redzēts ļoti veiksmīgi atdarinot Jezupu no Jāņa Streiča filmas Limuzīns Jāņu nakts krāsā, grupas The Prodigy solistu un, protams, leģendāro dziedātāju Džo Kokeru.

Foto

Runājot par savu “radošo vēsturi”, mākslinieks stāsta, ka bieži sevi redz, skrienot īsās bikšelēs pa pļavu vectēva mājās Latgalē. “Sarunājos pats ar sevi, ar kaķiem, ar ģitāru (arī latgaliski, krieviski un angliski). Vairākkārt esmu apcerējis domu par iešanu nāvē sieviešu dēļ: Džuljetas dēļ – divpadsmit reizes, Britnijas Spīrsas dēļ (bērnībā!) – vienu reizi, Alises dēļ – vienu reizi (tad pārdomāju), Zentas dēļ (no dusmām) – vienu reizi, šmakovkas dēļ – vienu reizi (nav sieviete!),” smejas Kristaps.

Par sevi viņš vēl teic, ka atsaucas uz vārda Jezups, dziedot publiskās vietās, un pelna maizi ar muti, bieži identificējoties ar iedomu tēliem, tostarp populāriem latviešu un ārzemju māksliniekiem un dzīvē sastaptiem tipāžiem.

“Komunicējot ar un par mīļiem cilvēkiem, bērniem un sirmgalvjiem, varu kļūt bīstami sentimentāls,” par sevi teic Kristaps Rasims un atzīst, ka vēl neesot īsti sapratis, vai aktieris, mūziķis, pasākuma vadītājs, vīrs, tēvs, latvietis un latgalietis “ir diagnoze, profesija, pārliecība vai vienkārši cilvēka sūtība”.

No skatuves līdz ekrānam, cauri dzīves atziņām, dziesmām, nospēlētām un vēl nenospēlētām lomām – tas viss būs atrodams Kristapa Rasima jaunajā muzikālajā monologā Personības dalīšanās.

Foto: Kristaps Rasims UgunsGrēkā un Izklausies redzēts

Kristapa Rasima izrādes notiks:

  • 5. martā plkst.18.00 Viesītes kultūras pilī
  • 8. martā plkst.19.00 Ikšķiles tautas namā
  • 11. martā plkst.19.00 Riebiņu kultūras centrā
  • 17. martā plkst.19.00 Gulbenes kultūras centrā
  • 18. martā plkst.19.00 Rīga kultūras pilī Ziemeļblāzma
  • 28. martā plkst.15.00 Balvu kultūras un atpūtas centrā
  • 1. aprīlī plkst.19.00 Līvānu novada kultūras centrā
  • 2. aprīlī plkst.19.00 Madonas kultūras namā
  • 8. aprīlī plkst.19.00 Ādažu kultūras centrs
  • 9. aprīlī plkst.19.00 CATA kultūras nams Cēsis

Video:  UgunsGrēka Jezups klauvē pie Ievas sirds

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl