Krievu politiķis apsūdz grupu U2 homoseksuālisma propagandā

Komentāri
Krievu politiķis apsūdz grupu U2 homoseksuālisma propagandā
Foto: LETA

Krievijas Valsts domes deputāts Aleksandrs Starovoitovs apsūdzējis tehnoloģiju gigantu Apple homoseksuālisma propagandēšanā, bez maksas piedāvājot īru rokgrupas U2 albumu visiem programmas iTunes lietotājiem.

Politiķis norāda, ka kompānija esot bombardējusi iTunes lietotājus ar Krievijas likumdošanai neatbilstošu saturu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pagājušā gada septembrī 500 miljoni iTunes lietotāju visā pasaulē bez maksas saņēma U2 albumu Songs of Innocence. Lai arī digitālajai versijai bija pievienots vienkāršs, balts vāciņa noformējums, uz vēlāk iznākušā CD vāka bija fotogrāfija ar bundzinieku Leriju Malenu jaunāko, kurš apskāvis savu 18 gadus veco dēlu Elvisu. Abiem vīriešiem attēlā nav kreklu.

Foto: Flickr.com

Foto: Flickr.com

Grupas solists Bono fotogrāfa Glena Lahforda uzņemto attēlu raksturojis kā neapstrādātu, kailu. Savukārt Starovoitovs albuma vāciņa noformējumā saskatījis homoseksuālu zemtekstu.

Laikraksts Izvestija vēsta, ka advokāts Jevgēņijs Tonkijs gatavojoties sava dēla vārdā uzsākt tiesvedību pret Apple, pieprasot kompensāciju par morālo kaitējumu. Ja Sanfrancisko kompānija tiks atzīta par vainīgu, tai varētu uzlikt naudassodu vai arī aizliegt darboties Krievijā līdz 90 dienām.

Apple vadītājs Tims Kuks pagājušā gada oktobrī pirmoreiz atzina, ka ir homoseksuāls. Pēc Kuka paziņojuma viena no Sanktpēterburgas augstskolām nojauca Apple dibinātāja Stīva Džobsa statuju, ko neilgi pēc tam koncertā asi kritizēja britu mūziķis Eltons Džons.

”Vai tas var būt? Atmiņas par Stīvu tiek pārrakstītas tāpēc, ka viņa pēctecis ir gejs? Vai tas nozīmē, ka iPad planšetdatori ir homoseksuālisma propaganda? Vai Čaikovska skaistā mūzika ir seksuāli samaitāta?” jautāja Džons.

Lasi vēl