Krievijas estrādes zvaigzne pievērsies talantu meklējumiem Latvijā

Komentāri
Krievijas estrādes zvaigzne pievērsies talantu meklējumiem Latvijā
Foto: SCANPIX

Viens no populārākajiem mūsdienu Krievijas estrādes māksliniekiem Grigorijs Ļepss paralēli aktīvai solokarjerai pievērsies arī jaunu talantu meklējumiem un izsludinājis konkursu Высшая проба jeb Augstākais paraugs, informē YOU ARE events agency pārstāvji. Konkursā aicināti piedalīties arī mūziķi no Latvijas.

“Pie manis pastāvīgi vēršas desmitiem jauno mākslinieku ar lūgumu palīdzēt nokļūt uz lielās skatuves. Kā viņiem palīdzēt? Sāksim ar konkursu, bet pēc tam – paskatīsimies,” savu jaunāko ideju skaidro G. Ļepss.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Konkursa pirmajā kārtā, kas ilgs līdz 30. septembrim, mākslinieki aicināti ievietot savus mūzikas video oficiālajā vietnē vip-proba.ru. Katru nedēļu notiek interneta balsojums, un no labākajiem desmit žūrija G. Ļepsa vadībā izvēlas divus muzikālā dueļa dalībniekus. Katras nedēļas labākie mūziķi sagatavo aptuveni pusstundu ilgu koncerta programmu un klātienē sacenšas par iekļūšanu konkursa nākamajā kārtā. Tikmēr pārējie dalībnieki nākamajā nedēļā turpina piesaistīt balsotājus.

Muzikālā dueļa uzvarētāju nosaka žūrijas un skatītāju balsojums, tostarp gan klātienē, gan arī tiešsaistē vietnē YouTube, kur tiek demonstrēta dueļa tiešraide.

Žūriju veido mūzikas producenti un populāri blogeri, kuri šajā projektā piedalīsies līdz pat tā beigām, savukārt katru nedēļu žūrijas pastāvīgo sastāvu papildina divi īpašie viesi no mākslinieku vidus.

Konkursa uzvarētājs tiks paziņots šā gada novembrī, un tā galvenā balva ir iespēja piedalīties festivālā Рождество на Роза Хутор. 1. vietas ieguvējs tiks pie līguma ar Grigorija Ļepsa Producentu centru, 2. vieta iegūs iespēju uzņemt profesionālu videoklipu, savukārt 3. vieta – ierakstīt dziesmu Grigorija Ļepsa Producentu centra studijā.

Latviešu estrādes mūziķi Krievijā vienmēr bijuši augstu novērtēti, sākot no komponista Raimonda Paula galvu reibinošajiem panākumiem vairāku gadu desmitu garumā un beidzot ar grupu Prāta vētra un Intaru Busuli.

Jau ziņots, ka 29. jūlijā G. Ļepss ar solokoncertu uzstāsies uz Liepājas Olimpiskā centra lielās skatuves.

Lasi vēl