Kreigs pēkšņi mainījis domas par filmēšanos Bonda filmās

Komentāri

Noguris pēc darba jaunākajā filmā par Džeimsu Bondu, britu aktieris Daniels Kreigs devis līdz šim skaidrāko mājienu par saviem nākotnes plāniem. Aktieris atzīst, ka tikai nauda mudinātu viņu piedalīties vēl vienā filmā par slepeno britu aģentu.

Mēneša beigās uz kinoekrāniem iznāks filma Spektrs (Spectre), kas ir Daniela Kreiga ceturtā reize Džeimsa Bonda lomā. Divas no Bonda filmām ar viņa dalību – Casino Royale un Skyfall – izpelnījušās gan kritiķu, gan skatītāju atzinību, ienesot krietni lielāku peļņu nekā cerēts. Tomēr intervijā žurnālam Time Out Kreigs atzīst, – labāk sasistu tūlīt pat glāzi un ar lauskām pārgrieztu vēnas nekā spēlētu galveno lomu vēl vienā filmā par slaveno spiegu.
Pēc aktiera teiktā, vismaz pāris gadus viņš par to nevēlas domāt. Ja viņš piekristu filmēties, tad tas būtu tikai naudas dēļ.

Kreiga jaunākie komentāri ir pretrunā ar iepriekšējā intervijā pausto, ka aktieris turpināšot spēlēt Bondu, kamēr vien tas būšot fiziski iespējams. Tikmēr medijos jau tiek prognozēts, kurš aktieris nākamais varētu stāties Bonda lomā – starp reālākajiem tiek minēti Toms Hārdijs un Idriss Elba, kurš būtu pirmais melnādainais Bonds.

Filmas treileri skaties video!

Lasi vēl