2 komentāri
Kombuļu Inese par jauno prezidentu, dzīvi Itālijā un izdzīvošanas komplektu kara situācijai
Foto: personīgais arhīvs

Populārā un tautā mīlētā dziedātāja Inese Adario, kuru plašāka sabiedrība iepazina kā Kombuļu Inesi no TV šova Zelta talanti, intervijā portālam Skaties.lv dalās domās par jauno prezidentu, stāsta par saviem nākotnes plāniem, kā arī iesaka izdzīvošanas komplektu gadījumam, ja sāksies karš.

”Šobrīd baudu foršu dzīvi, taisu jaunas dziesmas, un man ir plānā daudz koncertu,” stāsta Kombuļu Inese. ”Nesen aizvadīju koncertu Satiksimies Piebalgā, tagad kuru katru dienu braukšu vasaru pavadīt Itālijā.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Arī tur Inese plāno turpināt savas muzikālās gaitas. ”Izdomāju uzdāvināt savu koncertu pilsētiņai Bonifati, kas atrodas Kalabrijas reģionā.”

Jautāta, kā viņai sokas ar itāliešu valodas apguvi, dziedātāja apstiprina: ”Saprotu gandrīz visu, bet runāt man ir bail, it sevišķi Paskvāles klātbūtnē.” Nesen dziedātāja mija laulību gredzenus ar savu mīļoto vīrieti Paskvāli Adario, pārejot viņa uzvārdā. ”Viņam ar latviešu valodu ir tāpat, kā man ar itāliešu – saprot daudz, bet runāt baidās. Esam līdzīgās stadijās.”

Pagaidām Inese ar Paskvāli un diviem no saviem bērniem dzīvo Priekulē, otras divas atvases palikušas pie tēva Kombuļos. Tos apciemot izdodas ļoti reti: ”Tagad jau ceļš izmaksā ļoti dārgi. Kad tā paskaita, labāk es viņiem tos 70 eiro aizsūtu tēriņiem, nevis naudu ”notriecu”, braucot ciemos.”

Līdzekļus dzīvošanai dziedātāja nopelna ar koncertiem vai citiem pagaidu projektiem. Viens no tiem – videosveicienu ierunāšana un iedziedāšana. ”Itālijā dzīvot ir vieglāk, jo tur viņi daudz ko ražo uz vietas, līdz ar to viss ir lētāk. Vienīgā problēma ir tā, ka es baidos tur braukt ar mašīnu, bet bez auto kaut kur nokļūt ir neiespējami, līdz ar to esmu atkarīga no Paskvāles.”

Jautāta, ko mūziķe domā par jauno Valsts prezidentu, viņa atbild: ”Viņš ir okey, man ļoti patīk viņa izteicieni. Vēl gan nevar zināt, kā viņam izdosies pārstāvēt Latviju. Man tikai patika, kā daba pielāgojās jaunajam prezidentam, jo, kad viņu ievēlēja, bija spēcīgs vējš. Viss ir baigi labi. Vajag citas sejas politikā. Tāpat no prezidenta nekas daudz nav atkarīgs. Ja godīgi, viss, kas notiek Latvijā, man patīk.”

Pēc neilgas pauzes Inese gan piebilst, ka nedaudz bažījas par Latvijas militāro drošību. ”Man šķiet, NATO daudz ko noklusē, lai neceltu paniku. Lai arī kas notiktu, skaidrs, ka tas notiks vienā dienā. Man jau skaistākās drēbes ir noliktas malā, drošā vietā. Esmu dzirdējusi, ka lietuvieši ir nodrošinājušies ar bunkuriem. Mūsējie gan pret šo situāciju izturas nenopietni.”

Katram gadījumam Kombuļu Inese portāla Skaties.lv lasītājiem iesaka savu izdzīvošanas komplektu neparedzētām situācijām. Tajā ir:

– dokumenti;

– apģērbs (apmēram viens koferis);

– šķiltavas vai sērkociņi;

– ēdiens;

– katliņš un nazis;

– telefons.

”Galvenais visu uztvert pozitīvi un ar skaidru prātu,” mudina dziedātāja.

TOP komentāri

 • >vaakam
  0 0 0

  >vaakam

  Domaa vien par savu dzivi,nejauc sev galvu ar Inesi,gan jau vina pati tiks galaa ar sevi un saviem berniem.
 • Vāks
  0 0 0

  Vāks

  “Tagad jau ceļš izmaksā ļoti dārgi. Kad tā paskaita, labāk es viņiem tos 70 eiro aizsūtu tēriņiem, nevis naudu “notriecu”, braucot ciemos.” - satikt un apmīļot bērnus kombulienei ir notriekt naudu!!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl