Klūnijs sola uzstādīt kases rekordu

Komentāri
Klūnijs sola uzstādīt kases rekordu
Foto: AFP/ LETA

Holivudas aktieris Džordžs Klūnijs sacēlis lielu troksni Japānā, kur ieradies, lai piedalītos jaunas filmas reklamēšanā. Nozares eksperti prognozē, ka filma Rītdienas zeme kļūs par kases grāvēju.

Savu teju 200 miljonu lielo budžetu filma jau sākusi atpelnīt. Šajās dienās to sāk rādīt ASV un Eiropā. Japānā, kur filmas pirmizrāde vēl ir tikai gaidāma, simtiem fanu pulcējās filmas reklamēšanas pasākumā, lai kaut no attāluma ieraudzīto slaveno kino aktieri un viņa jauno sievu Amalu.

Rītdienas zeme jeb Tomorrowland stāsta par kādu piedzīvojumu meklētāju Keisiju, kuras rokās negaidīti nonāk noslēpumains priekšmets, ar kura palīdzību ir iespējams nokļūt citā realitātē. Holivudas aktieris Džordžs Klūnijs filmā atveido ģēniju Frenku, kurš pievienojas meitenei noslēpumu atklāšanā.

Filmu ir režisējis ”oskarotais” Breds Bērds, bet galvenā sieviešu loma tajā ir atvēlēta jaunajai Britai Robertsonei. Tajā piedalās arī populārā seriāla Doktors Hauss galvenās lomas atveidotājs Hjū Lorijs, bet pirmās skatītāju atsauksmes liecina, ka viņa jaunākais garadarbs solās kļūt par kases grāvēju.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl