Kivičs gada laikā zaudē 20 kg

1 komentārs
Kivičs gada laikā zaudē 20 kg
Foto: LETA

Mūziķis Andris Kivičs, piekopjot veselīgu dzīves veidu un sportojot, gada laikā zaudējis 20 kilogramus, raksts žurnāls Kas Jauns. Lasi, kā viņam tas izdevies!

”Sapratu, ka man jādara viss, lai būtu lieliskā formā un man nebūtu kauns pašam no sevis žurnālā,” motivāciju atbrīvoties no liekajiem kilogramiem skaidro A. Kivičs, kuram simboliskajām derībās Kas Jauns piesolīja foto uz žurnāla vāka. Ar jauniegūto formu mūziķis ir apmierināts un atklāj, ka nu labdarībai nāksies ziedot astoņas bikses un trīs ādas jakas, kas kļuvušas ievērojami par lielu, raksta Kas Jauns.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Gribējās mainīties, lai seja labāk izskatītos, lai kļūtu glītāks augums, jo pēdējos gados sportojot biju uzdzinis pamatīgu masu. Aplūkojot savas iepriekšējo gadu fotogrāfijas sapratu, ka man tā masa nav vajadzīga. Man vairs nav jāsit, bet jābūt fiziski izturīgam un labi jāizskatās,” atskārtis mūziķis.

Kopš janvāra sākuma A. Kivičs uzturā lieto paralēli sportošanai uzturā lieto sabalansētu un veselīgu ēdienu. ”Sākumā ēdu tikai kāpostu zupu ar dārzeņiem un čili pipariem. Tas būtiski palīdzēja organismam attīrīties. Arī tagad ikdienā piedomāju par uzturu un pārsvarā lietoju zaļumus, dārzeņus, vistas gaļu un augļus. Cenšos vairs neēst vēlu vakaros. Ļoti svarīgs ir arī pietiekams miegs, kam jābūt septiņas līdz astoņas stundas,” savu svara zaudēšanas recepti atklāj A. Kivičs, uzsverot, ka fiziskas aktivitātes dziļo pietupienu veidā sekmē arī viņa libido, ”jo tad izdalās vīrišķais hormons. Pieplūdums mēmākais”.

”Gadās dažādi pasākumi, dzimšanas dienas un citi svētki ar bagātīgi klātiem galdiem. Un tad ir grūti atturēties no našķiem. Žāvētas vistas vai šašlika… Arī alkohola – alus un viskija… Šogad kādas četras reizes ”norāvos”. Piemēram, TV raidījumā Gandrīz ideālas vakariņas piedzēros 180 tūkstošu skatītāju priekšā. Lūzuma brīžos pieķeru sevi pie domas, ka man jābūt līmenī. Bet arī otrā doma – dzīvoju taču tikai vienu reizi,” saka mūziķis.

”Viss atkarīgs no tā, ar kādu cilvēku dzīvo kopā,” panākumu atslēgu žurnālam Kas Jauns skaidro A. Kivičs, kurš lielu pateicību parādā ir sievai Madarai. ”Tagad dzīve ir sakārtojusies un varu pievērsties arī savai izaugsmei.”

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl