Ķīpsalā novembrī notiks “Mega diskonakts”

Komentāri
Ķīpsalā novembrī notiks “Mega diskonakts”
Dziedātāji Rassell un Sabīne Berezina uzstājas "Latvijas mūzikas ierakstu Gada balvas 2012" apbalvošanas ceremonijā Latvijas Nacionālajā teātrī. (Foto: LETA)

5.novembrī Ķīpsalā notiks “Mega diskonakts”, kurā varēs dejot 80. un 90.gadu disko mūzikas pavadījumā, aģentūru LETA informēja centra “Qazeta AIM” pārstāvis Ļevs Berezins.

Pasākumā uzstāsies grupa “Eruption”, kura pazīstama ar dziesmām “One way ticket”, “I Can’t Stand The Rain”, “Go Johnny Go”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dejas notiks kopā arī ar izpildītāju “Sandra” dziesmu “Everlasting love”, “Maria Magdalena”, “In the heat of the night” un “Little girl” melodiskajās harmonijās. Organizatori ieplānojuši pārsteigt publiku ar dziesmas “Voyage voyage” izpildītāju “Desireless”.

“Mega diskonaktī” varēs ļauties arī grupas “Londonbeat” melodijām “I’ve Been Thinking About You”, “Where are you”, “Come Back” un “You Bring On The Sun”. Pasākumā uzstāsies arī grupa “Vacuum”, kas 90.gados kļuva pazīstama ar hitu “I Breathe”, kā arī dziesmām “Tonnes Of Attraction”, “Walk On The Sun” un “Your Whole Life Is Leading Up to This”.

Īpašie viesi diskotēkā būs “Rassel&Sabīne Berezina”.

Kamēr uz skatuves ar uzstāsies dziedātāji, hallē tiks pārraidīti videoklipi. Telpā būs tā laika dekorācijas un tiks demonstrēti fragmenti no pazīstamiem televīzijas šoviem, pastāstīja Berezins.

Lasi vēl