Komentāri
Kinofestivāls “Baltijas pērle” uzsāk biļešu iepriekšpārdošanu
Festivāla "Baltijas pērle" programmu direktore Marina Ļipčenko (no kreisās) un kinoteātra "Splendid Palace" kuratore Daira Āboliņa. Foto: LETA

Šodien “Biļešu Servisa” kasēs sākas biļešu tirdzniecība uz kinofestivālu “Baltijas pērle”, kas Rīgā notiks no 12. līdz 21. septembrim.

“Ja jums nav izdevies atvēlēt laiku un līdzekļus Kannu, Berlīnes vai Venēcijas kinofestivālu apmeklējumam – nebēdājiet! Jaunākās prestižāko planētas kino forumu sensācijas ir iekļautas festivāla “Baltijas pērle” programmā. Ja pagaidām šīs filmas apspriež tikai kino elite, jau drīz tās uzlūkos kā klasiku,” aicina kinofestivāla “Baltijas pērle” organizatori.

Šoruden festivāls turpinās savas veiksmīgākās iestrādnes – pirmkārt, aicinot uz auditorijas iemīļoto un ļoti gaidīto kino klasikas darbu seansiem. Īsteniem sinefiliem, kino cienītājiem un gardēžiem, kuri vēlas ko vairāk par DVD formātu, šī būs unikāla iespēja projektora dievišķo skaņu pavadījumā izbaudīt oriģinālās, restaurētās 35 mm kino lentes. Kino retumi uzkavēsies Rīgā tikai vienu nedēļu un tiks izrādīti tajos mērogos un krāsās, kas savaldzināja to pirmos skatītājus.

Festivāla “Baltijas pērle” filmu atlases kritēriji saglabājušies nemainīgi: diženie vārdi, mūžīgās tēmas, augstais stils.

Festivāla filmas demonstrēs Rīgas Kongresu namā, kā arī kinoteātros “Splendid Palace” un “Kino Citadele”.

Biļetes jau var iegādāties “Biļešu Serviss” kasēs (www.bilesuserviss.lv), bet no 25.augusta – festivāla centrā Rīgas Kongresu nama foajē.

Detalizēta informācija par festivāla programmu pieejama interneta vietnē balticpearl.lv.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl