Kinoblogeri piedāvā īpašo Hakera seansu

Komentāri

22. janvārī plkst. 19:50 kinoteātrī Kino Citadele īpašā pirmizrādes seansā tiks izrādīts skandalozais kibertrilleris Hakeris (Blackhat).

Hakeru aktivitātes pēdējā laikā pārsteidz un šokē – Wikileaks un tās odiozais vadītājs, taisnības cīnītājs un hakeris-bēglis Roberts Snoudens, nozagtās slavenību kailfoto un pat nabaga studija Sony, kuras netīro veļu izvazāja pa visu internetu, tas viss ir 21. gadsimta hakeru roku darbs. Holivuda reaģē ātri un jau šomēnes uz Latvijas kino ekrāniem nonāks lielbudžeta kibertrilleris Hakeris.

Filmas darbība risinās pasaulē, kurā lielāko apdraudējumu cilvēcei rada kibernoziegumi. Lielvalstu slepenajiem dienestiem jāaptur vērienīgs sazvērestības plāns, un lai to izdarītu, viņiem nākas piesaistīt Nikolasu Heteveju – bijušo programmētāju un hakeri, kurš atrodas apcietinājumā. Nikolass ir gatavs palīdzēt, taču izvirza savus nosacījumus – un kiberkaķa un peles spēle var sākties…

Mūs glābs labais hakeris Kriss Hemsvorts, kura rīcībā ir klaviatūra, ātrs wi-fi un Tora bicepss īpaši iedarbīgai ļaundaru pārliecināšanai. Visa veida laupītāju un brutāla kino eksperts Maikls Manns (Heat, Public Enemies) šoreiz ir vērsis savu uzmanību kiberbandītiem, kuri apdraud pasauli – ar spriedzi, asa sižeta ainām un ne bez morāles par to, ka savas kailbildes, ja nevēlaties ar tām publiski dalīties, Feisbukā labāk nepublicēt.

Lomās – Chris Hemsworth, Viola Davis, Tang Wei, Wang Leehom, Spencer Garrett, Tracee Chimo.

Pirms filmas seansa ikviens aicināts uzzināt ko vairāk par notikumu vaininiekiem (t.i. hakeriem), kā arī uzklausīt vērtīgus īpaši aicināta eksperta padomus par to, kā vislabāk izvairīties no nevēlamas datu noplūdes, kuros dalīsies kompānijas Microsoft pārstāvji.

Biļetes pieejamas kinoteātra mājaslapā forumcinemas.lv/Websales/Show/210356/.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl