Ķesteris uzsācis kārtējo dienesta romānu?

6 komentāri
Ķesteris uzsācis kārtējo dienesta romānu?
Ģirts Ķesteris un Vita Vārpiņa. Foto: LETA

Klīst runas, ka Dailes teātra aktieris un iecienītā seriāla UgunsGrēks Fēliksa lomas atveidotājs Ģirts Ķesteris (51) uzsācis romantiskas attiecības ar kolēģi, godalgotās filmas Mammu, es tevi mīlu galvenās lomas atveidotāju Vitu Vārpiņu (47).

Pēc Ģ. Ķestera un Dailes teātra aktrises Kristīnes Nevarauskas attiecību iziršanas aktieris vadījis vecpuisim raksturīgu dzīvi, bet šopavasar viņš ārpus teātra manīts, nepārprotami romantiskā gaisotnē kliedējot vientulību kopā ar kolēģi Vitu Vārpiņu, raksta žurnāls Kas Jauns.

Kamēr Ģ. Ķesteris savulaik bijis saistīts laulības saitēm ar producenti Leonardu Ķesteri, V. Vārpiņa nekad nav bijusi precējusies. Ģimenes dzīvi kopā ar dzīvesbiedru Ivaru Ruču viņa vadījusi nereģistrētās attiecībās, kurās dzimuši divi bērni – meita Elza (9) un dēls Eduards (6), raksta Kas Jauns. Pirms pāris gadiem paskanējušas runas, ka abu kopdzīve izirusi, tomēr pati Vārpiņa privāto dzīvi nekomentē. Arī baumas par attiecībām ar Ģirtu Ķesteri viņa ne noliedz, ne apstiprina.

”Ar Vitu vienā teātrī strādājam, man šķiet, gandrīz 20 gadus. Skaidra lieta, ka esam ļoti labi pazīstami, un tādā ziņā tās tiešām ir īpašas attiecības,” sarunā ar Kas Jauns atklāj Ģ. Ķesteris. ”Nekad neesmu noliedzis, ka man patīk atrasties sieviešu kompānijā un baudīt to, lai dzīve nebūtu tik vienmuļa un garlaicīga. Ir gan lietišķas, gan mazāk lietišķas, gan draudzīgas un romantiskas satikšanās. Un, kā jau dzīvē, ikviena lietišķa tikšanās kaut kādā brīdī var pārtapt par romantiku,” saka aktieris, piebilstot, ka šur tur mēdz doties un atpūsties arī ar citām kolēģēm, tomēr tas parasti nav nekas vairāk par draudzīgu pasēdēšanu. ”Esmu joprojām medījums,” brīvā vīrieša statusu akcentē aktieris.

Ģirta Ķestera liktenīgās sievietes allaž nākušas no kolēģu vidus. Studiju gados viņš saticis nākamo sievu Leonardu Kļaviņu, ar kuru laulībā nodzīvoja 20 gadus. Šajā savienībā dzima arī dēls Pauls. Vēl esot precēta vīra godā, aktieris bija uzsācis romantisku sakaru ar aktrisi Aiju Dzērvi, kura viņam dāvāja meitu, un vēlāk arī aktrisi Kristīni Nevarausku. Nu sievas mērs bijis pilns un viņa iesniegusi šķiršanos. Ģ. Ķestera un K. Nevarauskas attiecības ilga septiņus gadus, bet tās nevainagojās laulībā.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl