Komentāri
Ķestera dēls lūdz palīdzību – māksliniekam naktī nozagts ”bembis”
f64

Latvijas, iespējams, slavenākā aktiera Ģirta Ķestera dēls ar sociālo tīklu tīklu starpniecību lūdz palīdzību. Pauls, kurš arī guvis atpazīstamību, rosoties dažādās Latvijas šovbiznesa sfērās, tostarp, muzicējot agrāk megapopulārajā blicē “Double Faced Eels”, atklāj, ka nozagts viņa BMW markas automobilis un aicina atsaukties aculieciniekus.

“Parasti nedomājam, ka tas notiks ar mums. Šorīt ar mani tas tik klišejiski notika. Zinu, ka šāviens tumsā, bet, ja nu pamanāt manu (šonakt nozagto) BMW 320 Coupe ar valsts Nr. JT – 5573, lūdzu ziņojiet. Paldies jau iepriekš!” ar sociālo tīklu starpniecību tautu uzrunā Ķesteris.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO: Ķesteris ar savu seriāla dēlu

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl